Королевська введе можливість перевірити розмір майбутньої пенсії через інтернет

Міністерство соціальної політики України розробляє інтерактивну систему, яка дозволить громадянам самостійно розраховувати розміри власних пенсій.

Про це повідомила міністр соціальної політики України Наталія Королевська під час робочої поїздки до Дніпропетровської області.

“Сьогодні в пенсійній системі ми також вводимо прозорий розрахунок пенсій, щоб кожна людина могла зайти на сайт Пенсійного фонду й розрахувати свою пенсію. Якщо потім при нарахуванні показники не будуть збігатися, то громадянин має право звернутися до міністерства і бути впевненим у захисті своїх прав на належну пенсію”, – сказала Королевська.

Вона додала, що сьогодні, на жаль, міністерство отримує безліч скарг, пов’язаних з недовірою до нарахування пенсій.

“Тому такі технології, які знімають додаткові бар’єри і корупційні схеми, дуже важливі”, – зазначила міністр.

finance.ua

08-11-2017

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Для тих, хто хоче бути професіоналом в політиці.
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції Політичної партії "Європейська Солідарність" у Верховній Раді України дев'ятого скликання
Член депутатської фракції Політичної партії "Європейська Солідарність" у Верховній Раді України дев'ятого скликанняЧлен Комітету Верховної Ради України з питань антикорупційної політики Веб-сторінкаЧлен групи з міжпарламентських зв’язків з Державою Катар Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Японією Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Сполученими Штатами Америки Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Королівством Норвегія Веб-сторінкаДата народження: 23 жовтня 1977р.Відомості на момент обрання: освіта вища, народний депутат України, безпартійнa, проживає в місті Києві, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 16.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика