Королевська хоче зрівняти зарплати чоловіків і жінок

У Мінсоцполітики України розробляють держпрограму з гарантування гендерної рівності. Проектом, зокрема, пропонується зрівняти зарплати чоловіків і жінок, а також затвердити квоти при прийомі жінок на роботу, щоб забезпечити хоча б 30% присутність жінок на керівних посадах, пише КоммерсантЪ-Украина в статті Мужчин ждут уравнения.

Так, у п’ятницю під час Всеукраїнського форуму Роль жінки в українському суспільстві голова відомства Наталія Королевська заявила, що в її відомстві розробляють Державну програму забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків.

За словами чиновниці, розрив в оплаті праці чоловіків і жінок становить 29,5%, і лише 26% малих підприємств, 15% середніх і 12% очолюється жінками. За даними відомства, у світовому рейтингу представництва жінок у владі Україна посідає 118 місце з 180 країн, а за статевою рівноправністю – 64-у сходинку з 135.

КоммерсантЪ зазначає, що проект розрахований на три роки і передбачає скорочення розриву в зарплаті чоловіків і жінок шляхом введення квотного принципу при прийнятті жінок на роботу і призначення на посади держслужбовців I та II рангів або керівні пости.

“Співвідношення 50 на 50 – це еталонна міра збалансованого суспільства, але нам треба вийти хоча б на показники Швеції: 30% (жінки – ред.) на 70% (чоловіки – ред.)”, – пояснила Королевська. Крім того, в програмі роботодавцям пропонується давати чоловікам двотижневу відпустку після народження дитини.

Для реалізації програми необхідно буде близько 6 млн грн. із бюджету, а також “додаткових джерел фінансування”. Як наголошується в пояснювальній записці, ще одним джерелом прибутку стане економія коштів, яка щорічно утворюється при виплатах винагороди жінкам, що отримали почесне звання Мати-героїня, внаслідок “природного скорочення чисельності” таких жінок.

Відзначимо, що нерівноправність чоловіків і жінок підтверджує й інформація українського представництва ООН. Зокрема, станом на 2011 рік серед нардепів співвідношення між чоловіками і жінками становило 8/92 на користь чоловіків, серед депутатів місцевих рад – 44/56, а на сотню держслужбовців першого і другого рангів припадало 27 жінок і 73 чоловіки.

На думку голови міжнародного правозахисного центру Ла Страда-Україна Катерини Левченко, українці слабо розуміють, що жінка має рівні права з чоловіком. “Навіть не всі співробітниці правоохоронних органів і суддівського корпусу знають про закон Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків – що ж говорити тоді про звичайних жінок”, – поскаржилась Левченко.

Правозахисниця додала, що у сфері праці є так звана “скляна стеля”: “Начебто є всі передумови: і освіта, і досвід роботи, а жінку не підвищують по службі, воліючи просувати співробітників-чоловіків. А довести факти гендерної дискримінації непросто. Думка роботодавця при прийомі на роботу суб’єктивна, а критеріїв визначення гендерної дискримінації не існує”.

Раніше повідомлялося, що екс-співробітниця лондонської доньки Сбербанку – Sberbank CIB UK – звинуватила менеджмент компанії в дискримінації за статевою ознакою.

РБК Україна

08-11-2017

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Проект "Створення політичного українського лобі жінок" представляє мотиваційний ролик для жінок та дівчат
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" Член Комітету Верховної Ради України з питань здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування Веб-сторінкаДата народження: 11 лютого 1976р.Відомості на момент обрання: освіта вища, виконавчий директор, благодійна організація "100 % життя. Київський регіон", безпартійнa, проживає в місті Києві, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 89.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика