Крістіна Вілфор: Як просувати ідеї гендерної рівності у новому парламенті

У ході зустрічі учасників Мережі гендерного моніторингу парламентських виборів – 2012 Директор Національного Демократичного Інституту Крістіна Вілфор розповіла про стратегію співпраці з новообраними депутатами у сфері просування ідей гендерної рівності.

За словами Крістіни Вілфор, без продуктивної співпраці з діючими парламентарями просувати ідеї гендерної рівності буде неможливо. Для налагодження такої співпраці вона дала НГО кілька конкретних порад:

- Привітайте політиків з перемогою;

- Висловіть їм свою підтримку, адже як показує практика, люди, які потрапляють у парламент дуже чутливі до емоційної підтримки;

- Проявіть терпіння, покажіть, що ви готові чекати, поки політики самі виявлять готовність співпрацювати з НГО;

- Будьте готові до того, що навіть не всі жінки-парламентарі підтримають ідеї гендерної рівності;

- Будьте готові працювати в умовах наступу і в умовах оборони. Ніколи не буває постійних перемог.

«Пам’ятайте, що конкретні політичні цілі – не є кінцевою метою роботи. Накопичуйте співпрацю, налагоджуйте зв’язки, в тому числі з чоловіками. Коли вдастся створити «гендерну групу» в парламенті, тоді потрібно буде розробляти стратегію втілення найважливіших цілей в життя», - підкреслила Крістіна Вілфор.

Жінки у виборах
 

08-11-2017

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Для тих, хто хоче бути професіоналом у політиці.
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" Член Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій Веб-сторінкаДата народження: 15 червня 1971р.Відомості на момент обрання: освіта вища, вчитель, Чернівецька гімназія № 2 Чернівецької міської ради, безпартійнa, проживає в місті Чернівцях, судимість відсутня, суб’єкт висування – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика