Кужель покаялася в агітації за Януковича і розповіла про покаяння Тимошенко: "Ющенко не спливе"

"Ми об'єдналися не заради того, щоб знести Януковича, його знесе народ. Ми об'єдналися заради того, щоб визнати помилки", - заявила на прес-конференції в Донецьку 22 серпня кандидат в народні депутати Олександра Кужель, яка знаходиться в списку "об'єднаної опозиції", а до 22 жовтня 2011 була замом Тігіпка у "Сильній Україні".

Кужель розповіла в якому важкому становищі знаходиться зараз ув'язнена Тимошенко, з якою вона регулярно спілкується через записки, але при цьому Юлія Володимирівна мужньо знаходить у собі сили працювати над помилками.

"Ми покаялися. І перша це зробила Юлія Тимошенко! Ось за цих тварюк. - заявила Кужель, потрясаючи списком "тушок", які перекинулися до влади з БЮТ. - За цих покидьків, які зрадили виборців і дозволили Януковичу зробити конституційний переворот. Це завдяки їм Янукович прийшов з одними повноваженнями, а отримав інші"

На думку Кужель Партія регіонів найбільше боялася об'єднання опозиції і щоб протистояти цій могутній силі народжує нові сумнівні політичні проекти.

"Вони не очікували, що ми об'єднаємося. Але ми об'єдналися. І що вони нам швидко зробили? Наташечку Королівську нам зліпили! До наших керівників штабів з СБУ приходили люди, пропонували: "Або ви швидко переходите працювати до Королевської, або у вас будуть неприємності". Вони навіть підняли те, що не спливає - Ющенко! Який зрадив всіх тих, які його зліпили. А зліпили його Юлія Тимошенко, Тарас Стецьків, хлопці з "Руху"... Але він зрадив їх усіх. І вони каються. І я теж каюсь за 2004 рік - тоді я агітувала за Януковича. Але я б ніколи не агітувала за Ющенка. Я і тоді всім їм казала: "Він не буде працювати, він ледачий, заздрісний". Ющенко не спливе. Я не знаю як Юлія Тимошенко терпіла його в 2009-му, коли в кризу у неї було 80% уряду Ющенка. Вони над нею знущалися. Подають 3 рази кошторис стадіону Олімпійський, вона каже: "Я не буду підписувати, бо кошторис в 3 рази більше, ніж у Ахметова, він будував за свої, а ви за державні в 3 рази дорожче". А Ющенко виходив і кричав: "Тимошенко зриває підготовку до ЄВРО 2012".

gazeta.ua
 

08-11-2017

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Що таке імідж і з чого він складається? Які шляхи його формування? Як правильно формувати позитивний імідж? На що і на кого орієнтуватися? Яких помилок слід уникати у формуванні та підтриманні свого політичного іміджу? Про зовнішність, репутацію та поведінку розповідають експерти у фільмі «Жінки в політиці. Імідж»
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" Член Комітету Верховної Ради України з питань здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування Веб-сторінкаДата народження: 21 травня 1981р.Відомості на момент обрання: освіта вища, головний лікар, КЗ "Обласна лікарня відновного лікування" Херсонської обласної ради, безпартійнa, проживає в місті Херсоні, судимість відсутня, суб’єкт висування – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика