Лише кожен десятий українець проти жінок на високих посадах у владі

Кожен десятий українець (10%) виступає проти того, щоб жінки працювали на впливових посадах в органах державної влади, 81% не бачать необхідності в таких обмеженнях, свідчать дані опитування Соціологічної групи "Рейтинг".

Згідно з даними соціологів, за останній рік число противників жінок на високих державних постах суттєво не змінювалося, перебуваючи в межах від 7% до 12%.

Відповідаючи на запитання "Якщо на виборах є два кандидати з однаковим рівнем професійної кваліфікації, але один з них є чоловіком, а інша - жінкою, кого з кандидатів Ви більш схильні підтримати?", 15% обрали жінку, 16% - чоловіка, 64% не бачать жодної різниці.

Опитування було проведено Соціологічною групою "Рейтинг" у всіх регіонах України (за винятком Криму, Донецької та Луганської областей) з 19 по 30 листопада 2015 року серед 1800 осіб. Статистична похибка не перевищує 2,3%.

Нагадаємо, що 12 листопада 2015 року Верховна Рада внесла зміни до КЗпП, заборонивши дискримінацію за будь-якою ознакою в сфері праці.

За результатами місцевих виборів 25 жовтня 2015 року, середній рівень представництва жінок в обласних радах склав 15,1%. Порівняно з попередніми виборами, коли жінки отримали 12% мандатів в обласних радах, ситуація з гендерним балансом трохи покращилася.

Дзеркало тижня

08-11-2017

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Цикл об’єднує поради експертів та історії успіху народних депутаток та жінок-лідерок.
Жінки-народні депутатки
Заступник Голови Верховної Ради України
Політична партія Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" Заступник Голови Верховної Ради УкраїниЗаступник члена Постійної делегації у Парламентській асамблеї Організації з безпеки та співробітництва в Європі Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв'язків з Литовською Республікою Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Королівством Швеція Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Республікою Польща Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Королівством Данія Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Австрійською Республікою Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Сполученими Штатами Америки Веб-сторінкаДата народження: 17 листопада 1970р.Відомості на момент обрання: освіта вища, народний депутат України, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", проживає в місті Києві, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 5.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика