Новини
Про нас
Законодавство
Партнерство
Контакти
Корисні посилання
Архів
МВФ заявляє, що зацікавлений надати Україні допомогу "на шляху до економічної стабільності і процвітання", повідомляється в заяві директора-розпорядника МВФ Крістін Лагард, поширеного за підсумками зустрічі з прем'єр-міністром України Арсенієм Яценюком, яка відбулася в середу.
"Ми зацікавлені в тому, щоб допомогти Україні на шляху до економічної стабільності та процвітання. У зв'язку з цим МВФ буде продовжувати консультації зі своїми членами та іншими міжнародними фінансовими інститутами про те, як найкращим чином надати допомогу народу України", - заявила директор-розпорядник МВФ.
За словами Лагард, в ході зустрічі з українським прем'єр-міністрів відбулася "продуктивна дискусія щодо заходів, необхідних, щоб поставити Україну на шлях раціонального економічного управління і сталого зростання, одночасно захищаючи вразливі верстви населення".
Крім того, як зазначає вона, обговорювався та прогрес, досягнутий у рамках місії МВФ, яка працює в Києві з 4 березня. "Після завершення незалежної оцінки економічної ситуації в Україні, місія надасть рекомендації керівництву МВФ, яке повідомить Виконавчій Раді про хід подальших дій", - констатувала Лагард.

