Меркель: міграція ставить під сумнів Шенгенську угоду

Проблема розподілу мігрантів у Європі, залишившись невирішеною, поставить під сумнів доцільність подальшого існування Шенгенської угоди - про це заявила федеральний канцлер Німеччини Ангела Меркель.

"Якщо нам не вдасться домовитися про справедливий розподіл біженців, то, звичайно, питання Шенгену для багатьох знову стане частиною порядку денного", - заявила пані Меркель.

З початку літа у Європі сталося кілька гучних скандалів, пов'язаних з нелегальними мігрантами, які намагаються потрапити до західноєвропейських країн. Від початку серпня у Європі обговорюють спроби мігрантів досягти Британії через Євротунель із французького порту Кале.

Останній інцидент стався минулого тижня, коли на узбіччі автостради до Відня виявили авто із тілами 59 чоловіків, восьми жінок і чотирьох дітей. За підозрою у причетності до загибелі мігрантів угорська влада заарештувала чотирьох людей.

ВВС Україна

08-11-2017

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції Політичної партії "Європейська Солідарність" у Верховній Раді України дев'ятого скликання
Член депутатської фракції Політичної партії "Європейська Солідарність" у Верховній Раді України дев'ятого скликанняЧлен Комітету Верховної Ради України з питань антикорупційної політики Веб-сторінкаЧлен групи з міжпарламентських зв’язків з Державою Катар Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Японією Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Сполученими Штатами Америки Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Королівством Норвегія Веб-сторінкаДата народження: 23 жовтня 1977р.Відомості на момент обрання: освіта вища, народний депутат України, безпартійнa, проживає в місті Києві, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 16.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика