Меркель обломала Трампа

Канцлер Німеччини Ангела Меркель вкотре застерегла лідера США Дональда Трампа від ізоляціоністської політики.

Таку заяву вона зробила 23 серпня на заході газети Handelsblatt у Берліні, повідомляє "Німецька хвиля".

Канцлер у своєму зверненні обіграла передвиборче гасло Дональда Трампа: "Зробимо Америку знову великою" (Make America Great Again).

"Америка, яку турбує тільки вона сама, а все, що відбувається в світі – ні, не буде ні великою, ні чудовою", – сказала Меркель.

Також канцлерка пообіцяла продовжити виступати за трактування глобалізації, яка має на увазі отримання вигоди для всіх, а не тільки для окремих країн.

Нагадаємо, як повідомляв "Знай.ua", удвічі збільшити кількість сирійських біженців, яких можуть прийняти країни Євросоюзу за квотою ООН, запропонувала канцлер Ангела Меркель.

Знай

08-11-2017

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Як долати сексизм? Як реагувати на агресію? Як тримати удар? Як самій не зіпсувати свій імідж? Що таке чорний піар, чи варто з ним боротися і як на нього реагувати? Про це розповідають експерти у фільмі «Жінки в політиці. Основні небезпеки»
Жінки-народні депутатки
Член депутатської Фракції Політичної Партії "ГОЛОС" у Верховній Раді України дев'ятого скликання
Член депутатської Фракції Політичної Партії "ГОЛОС" у Верховній Раді України дев'ятого скликання Перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань транспорту та інфраструктури Веб-сторінкаДата народження: 5 жовтня 1976р.Відомості на момент обрання: освіта вища, віцепрезидент, радник ректора, університет "Київська Школа Економіки", член Політичної Партії "ГОЛОС", проживає в місті Києві, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 2.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика