Мінсоцполітики: Посилено контроль за вивезенням дітей із зони АТО за межі країни

У зв’язку з напруженою ситуацією на сході України та, враховуючи непоодинокі спроби незаконного вивезення дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які не досягли 16-річного віку, за кордон, особливо на територію Російської Федерації, під приводом оздоровлення та відпочинку, виникла необхідність у посиленні контролю за вивезенням дітей за межі країни.

На цьому наголосила Міністр соціальної політики Людмила Денісова, представляючи проект змін до постанов Уряду про затвердження Правил перетинання державного кордону громадянами України та Порядку організації виїзду дітей за кордон на відпочинок та оздоровлення, який був підтриманий Кабінетом Міністрів України.

«Факт самовільного, безконтрольного вивезення дітей є порушенням їхніх прав та законних інтересів, гарантованих Законом України „Про охорону дитинства” та Конвенцією ООН про права дитини», - підкреслила Людмила Денісова.

За словами Міністра, з метою недопущення у майбутньому таких випадків, Урядом прийнято рішення про посилення на місцевому і центральному рівні контролю за вивезенням дітей за кордон.

Змінами до законодавства передбачено, що для виїзду дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які не досягли 16-річного віку, зокрема, які проживають (перебувають) у районах проведення антитерористичної операції, за межі території України необхідно отримати погодження служби у справах дітей відповідної місцевої держадміністрації або міської ради в порядку, визначеному Мінсоцполітики.

Окрім того, погодження списків та надання згоди на виїзд за кордон для оздоровлення і відпочинку організованих груп дітей, які проживають у районах проведення антитерористичної операції, буде здійснювати виключно Мінсоцполітики.

Урядовий портал

08-11-2017

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Проект "Створення політичного українського лобі жінок" представляє мотиваційний ролик для жінок та дівчат
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"Член Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Веб-сторінкаДата народження: 23 лютого 1975р.Відомості на момент обрання: освіта вища, генеральний директор Директорату технічного регулювання в будівництві, Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, безпартійнa, проживає в місті Києві, судимість відсутня, суб’єкт висування – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика