Мінсоцполітики презентувало програму створення робочих місць на Донбасі

Мінсоцполітики презентувало проект Програми створення робочих місць для стабілізації ситуції із зайнятостю у Донецькій та Луганській областях на період до 2017 року. Проце повідомляє прес-служба відомства 18 липня.

"Питання зайнятості жителів Донецької та Луганської областей є дуже актуальним, адже міста цього регіону сьогодні значно зруйновані, більшість підприємств та установ призупинили свою діяльність, або зовсім перестали працювати", – сказала керівник Мінсоцполітики Людмила Денісова.

За її словами, упродовж періоду, на який розрахована програма, планується відновити інфраструктуру областей, створити сприятливі умови для повернення вимушених переселенців до Східних регіонів і надати їм можливість працевлаштуватися вдома.

Передусім, на думку Людмили Денісової, повного перезавантаження потребує економіка Донбасу, яка повинна орієнтуватися на створення високотехнологічних виробництв.

Зокрема, за її думкою, у східних регіонах необхідно розвивати машинобудування, виробництво будівельних матеріалів та агропромисловий комплекс. Потребує підтримки також малий та середній бізнес виробничого спрямування.

Міністр також наголосила, що вагоме місце в програмі відновлення Донбасу відведено заходам щодо відновлення життєдіяльності територій після реструктуризації вугільної галузі та створенню нових місць для майже 22 тис. шахтарів та збереження зайнятості працівників на понад 1300 об’єктах соціальної інфраструктури.

"Необхідно здійснювати конкретні системні заходи,- переконана Людмила Денісова, - Які спрямовані на відтворення та розбудову Донбасу. Саме тому у вирішенні цього питання має бути спільна позиція органів влади, організацій роботодавців і профспілок".

Вона відзначила, що для реалізації відповідної програми залучатиметься технічна місія Міжнародної організації праці, яка, спираючись на досвід ООН у подоланні післявоєнних наслідків у інших країнах, надасть Україні необхідні рекомендації у вирішенні питання зайнятості.

5 канал

08-11-2017

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Проект "Створення політичного українського лобі жінок" представляє мотиваційний ролик для жінок та дівчат
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"Член Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Веб-сторінкаДата народження: 23 лютого 1975р.Відомості на момент обрання: освіта вища, генеральний директор Директорату технічного регулювання в будівництві, Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, безпартійнa, проживає в місті Києві, судимість відсутня, суб’єкт висування – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика