Міністр економіки Японії подала у відставку через надмірні витрати на косметику

Заяву на звільнення міністр економіки Японії Юко Обуті вручила прем’єр-міністру Абє під час короткої зустрічі. Причиною, через яку чиновниця вирішила залишити свій пост, стали надмірні витрати Обуті на те, що «не пов’язано із політикою». Новину передає «Преса України».

Нещодавно влада країни виразила недовіру міністру через те, що запідозрила її у розтрачанні коштів, які виділялись на політичну та громадську діяльність. Зокрема, як повідомляють японські ЗМІ, в період з 2009 по 2011 рік два фонди підтримки міністра витратили 43 мільйони ієн на організацію щорічних театральних заходів для виборців і прихильників Обути. Інший фонд, як було встановлено, витратив 3,8 мільйона ієн на покупку товарів з магазинів, що належать родичам Обуті.

Згідно із законами Японії випадок із «театром для виборців» розцінюється, як підкуп виборців, а покупка косметики «у самої себе», як нецільове призначення фінансів виділене на політичну діяльність.

Нагадаємо, що після оновлення складу парламенту Японії, Обуті стала однією із п'яти жінок в японському кабінеті міністрів, склад якого на початку вересня був оновлений під девізом боротьби за рівність статей. Світові ЗМІ пророкують серйозну політичну кризу у Японії через відставку Обуті.

Досьє:

Юко Обути - дочка колишнього прем'єр-міністра Японії Кэйдзо Обути - почала свою політичну кар'єру в 26 років після раптової смерті свого батька. У віці 34 років, вона зайняла посаду міністра у справах зниження народжуваності в уряді Таро Асо і стала наймолодшим міністром за всю історію країни. Свого часу вона була найбільш перспективним кандидатом на роль першої в історії Японії жінки - прем'єр-міністра.

Преса України

08-11-2017

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Лекцію створено в рамках проекту "ПУЛ жінок"
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань антикорупційної політики Веб-сторінкаДата народження: 6 березня 1983р. Відомості на момент обрання: освіта вища, шеф-редактор, ТОВ "Комунікаційниий хаб "Економіка", безпартійнa, проживає в місті Миколаєві, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 56.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика