Могерини: доповідь ЄК щодо безвізового режиму очікується в найближчі дні

Доповідь Єврокомісії щодо підготовки безвізового режиму ЄС з Грузією і Україною буде опублікована до кінця року. Про це верховний представник Європейського Союзу з питань зовнішньої політики і політики безпеки Федеріка Могерини заявила на прес-конференції після зустрічі міністрів закордонних справ країн-членів ЄС в Брюсселі, повідомляє DW.

"Робота в Єврокомісії триває і звіт повинен бути опублікований в цьому місяці в найближчі дні", - запевнила Могерини.

Вона додала також, що в Євросоюзі розуміють, наскільки важливо для населення Грузії і України питання про безвізовий режим з ЄС для короткострокових поїздок.

Могерини зазначила, що на зустрічі міністрів закордонних справ 14 грудня обговорювали також питання візової лібералізації і дискусія показала, що є позитивний розвиток, оцінка з боку країн-членів була швидше позитивною.

Нагадаємо, раніше комісар європейської політики сусідства та переговорів про розширення Йоханнес Хан повідомив, що доповідь Єврокомісії щодо виконання Україною умов для скасування віз з ЄС обудет оприлюднено 15 грудня, проте згодом з'явилася інформація про перенесення терміну публікації доповіді.

РБК-Україна

08-11-2017

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Для тих, хто хоче бути професіоналом у політиці. Створено в рамках проекту "ПУЛ жінок".
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань правоохоронної діяльності Веб-сторінкаДата народження: 14 червня 1987р.Відомості на момент обрання: освіта вища, радник з питань підготовки законів, Консультативна місія Європейського Союзу в Україні, безпартійнa, проживає в місті Києві, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 47.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика