Новини
Про нас
Законодавство
Партнерство
Контакти
Корисні посилання
Архів
Нардеп від "Батьківщини" Геннадій Москаль повідомив нові факти про здобуття освіти міністром соціальної політики Наталії Королевської.
Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.
"Ех, хай Наталя Юрівна Королевська тисячу разів подумає, перш ніж зв'язуватися зі мною:))) Доповідаю: за моїми даними, вона в 1992 році (про що мовчить у офіційній біографії) вступила до Вищої школи бізнесу в Алчевську (вул. Чапаєва, 57). Після 1 курсу її відраховують звідти як людину, що так і не приступила до навчання - грубо кажучи, тупо не здала жодного іспиту першого семестру. Згодом, в 1995 році вона знову вступила туди ж - але її знову відраховують за несплату навчання", - повідомив він.
"Виникає питання: якщо Королевська, за даними якогось піарщика Східноукраїнського університету, з 1993 року навчалася в цьому університеті в Луганську, то для чого вона так затято намагалася вступити до малопривабливої "вищої" школи бізнесу в Алчевську (зараз ця установа банкрут і знаходиться в процесі санації)? Так може вона таки не вчилася в Східноукраїнському університеті?", - поцікавився Москаль.
Він пообіцяв, "що документи щодо навчання цієї мрійливої пані у вищій школі бізнесу Алчевська, про яке вона намагається не згадувати, будуть мною опубліковані незабаром". "А Королевській скажу ще раз: людина, яка намагатиметься обдурити мене - пошкодує про це тисячу разів, і хай "піняє" на себе:))) Адью!", - резюмував він.

