На Львівщині не дотримуються гендерної рівності, - експерт

Рівень представлення жінок у парламенті – це показник гендерної зрілості суспільства. Про це сьогодні, 31 липня, під час прес-конференції у Львівському прес-клубі повідомила член координаційної ради львівського представництва "Громадянської мережі «ОПОРА» Ірина Швець.

Вона розповіла, що згідно досліджень, вважається, що чим нижчий рівень представницького органу, тим більше у ньому представлено жінок.

Однак, за словами Ірини Швець, на Львівщині це чомусь не діє. Так у Львівській міській раді представництво жінок становить лише 5,5% від загального складу.

«Це один із найнищих показників за останні роки. Якщо в минулому скликанні у міськраді було 11 жінок, то цього скликання їх лише 6 з 90 депутатів. Щодо керівних посад, то лише три жінки керують райрадами – це Бродівський, Миколаївський та Радехівський райони. Що стосується владної вертикалі, то лише одна жінка є головою райадміністрації (Городоцька РДА)», - сказала Ірина Швець.

Вона також додала, що дуже позитивним є те, що по мажоритарних округам на Львівщині буде кандидувати чимало жінок. Щодо представницької квоти, то у новому законі про вибори нардепів про це нічого не сказано.

GalInfo

 

08-11-2017

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Для тих, хто хоче бути професіоналом в політиці. Створено в рамках проекту "ПУЛ жінок"
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції Політичної партії "Європейська Солідарність" у Верховній Раді України дев'ятого скликання
Член депутатської фракції Політичної партії "Європейська Солідарність" у Верховній Раді України дев'ятого скликанняЧлен Комітету Верховної Ради України з питань антикорупційної політики Веб-сторінкаЧлен групи з міжпарламентських зв’язків з Державою Катар Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Японією Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Сполученими Штатами Америки Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Королівством Норвегія Веб-сторінкаДата народження: 23 жовтня 1977р.Відомості на момент обрання: освіта вища, народний депутат України, безпартійнa, проживає в місті Києві, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 16.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика