На Одещині суд заборонив населенню райцентру зустрічатися з нардепом від опозиції

Як повідомила прес-служба Об'єднаної опозиції, кандидату в народні депутати від Об'єднаної опозиції Лесі Оробець забороняють проводити передвиборну агітацію в Одеській області.

За повідомленням прес-служби, невідома в Комінтернівському районі організація захотіла провести мітинг в той самий день і на тій самій площі смт. Комінтернівське, де мала працювати депутатська приймальня народного депутата України Лесі Оробець. Однак, сьогодні саме там були виставлені намети з символікою Партії Регіонів і кілька десятків людей з прапорами партії. При цьому серед активістів, що тримають прапори, можна побачити кілька 14-15-річних підлітків. І це незважаючи на те, що на законодавчому рівні заборонено залучати неповнолітніх в агітацію.

Як повідомив блогер Герман Литвинов на своїй сторінці в Facebook, “15 серпня Одеський окружний адміністративний суд заборонив зустріч народного депутата України Лесі Оробець з виборцями на Базарній площі в пгт. Комінтернівське Одеської області 17 серпня. Мотивування: захід несе загрозу для життя людей і ускладнить проїзд автотранспорту... У позові селищного голови до організатора заходу Одеської обласної партійної організації "Батьківщина" було вказано, що місце заходу всього 40 м.кв., що може викликати тисняву. Хто повірить, що Базарна площа в пгт. Комінтернівське всього навсього сорок квадратних метрів?”.

Цю інформацію підтвердила і сама Леся Оробець.

“«Найбільш справедливий» Одеський адміністративний суд перервав засідання до 5:00 вечора у зв'язку з неявкою позивача - не можуть знайти... Місце, на яке вчора подавали заявку про зустріч з народним депутатом огородили КамАЗом з цеглою, машинами і наметами Партії регіонів. І все це базару не заважає”, - зазначила на своїй сторінці в Facebook народний депутат Леся Оробець.

Нагадаємо, раніше в Комінтернівському районі були зафіксовані випадки використання адмінресурсу і порушень виборчого законодавства. Так, всупереч чинному законодавству, прапори Партії регіонів були підняті над будівлями Крижанівської і Шомпольскої сільрад, а також на будівлі Красносільского Будинку культури. Однак після розголошення інформації в ЗМІ, прапор “правлячої” партії з будинку Крижанівської сільської ради зник.

Вибори в Україні

08-11-2017

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Для тих, хто хоче бути професіоналом в політиці.
Жінки-народні депутатки
Суб’єкт висування - ПАРТІЯ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА», обрана в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика