Найкращий серед злодіїв, – Савченко пояснила свою прихильність до Добкіна

Колишня полонянка Кремля, а нині нардеп Надія Савченко пояснила, чому потиснула руку скандальному депутатові Михайлові Добкіну після позбавлення його недоторканності.

«Я слухала виступи всіх нардепів, мені було гидко. Незважаючи на те, що злодії всі однакові, Добкін тримався найкраще. Він не сильно виправдовувався, сказав: «Надо в тюрму сесть – я сяду». Він єдиний сказав слово «тюрма». Тобто, людина до цього морально готова. Я йому побажала волі, тому що я бажаю волі кожній людині, яка потрапляє в неволю, бо я знаю, що це таке. Навіть якщо людина винна, все одно рано чи пізно буде воля», – заявила Савченко в інтерв’ю «Главком».

Нагадаємо, 13 липня нардепи погодили притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата Михайла Добкіна. Після цього рішення Савченко підійшла до Добкіна і потиснула йому руку.

Вголос

08-11-2017

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Проект "Створення політичного українського лобі жінок" представляє мотиваційний ролик для жінок та дівчат
Жінки-народні депутатки
Член депутатської Фракції Політичної Партії "ГОЛОС" у Верховній Раді України дев'ятого скликання
Член депутатської Фракції Політичної Партії "ГОЛОС" у Верховній Раді України дев'ятого скликанняЧлен Комітету Верховної Ради України з питань бюджету Веб-сторінкаДата народження: 31 березня 1987р. Відомості на момент обрання: освіта вища, фізична особа – підприємець, член Політичної Партії "ГОЛОС", проживає в місті Києві, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 17.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика