Новини
Про нас
Законодавство
Партнерство
Контакти
Корисні посилання
Архів
До 1,5 тисяч добровольців охороняють табір мітингувальників на Майдані Незалежності ночами Про це заявив народний депутат, комендант Майдану Андрій Парубій, повідомляє Інтерфакс-Україна.
"Вночі є близько 1200-1400 осіб на чергуванні на Майдані", - повідомив він на брифінгу в прес-центрі Штабу національного опору в четвер.
За словами депутата, близько 4 тис. осіб записалися в добровольці для охорони порядку в місці проведення мітингу з початку акції "Євромайдан", яка стартувала з Європейської площі.
Водночас Парубій розповів: "200 (чергує людина - ред.) - біля кожної з барикад... дві сотні, які займаються охороною метро, тобто підземних переходів, щоб не було звідти атаки... І дві сотні розташовані по периметру табору".
За словами Парубія, завданням людей, які чергують по периметру місця проведення мітингу, є виявлення людей у стані алкогольного сп'яніння, провокаторів, агресивно налаштованих людей.
Як розповів народний депутат, помічена така форма провокацій як підвезення дівчат з боку Українського будинку переважно в нічний час доби, які проходять в табір і на його території "піднімають істерику".
"Це особливо вночі відбувається. Один з їхніх планів - створювати істерично-панічний настрій у таборі", - пояснив Парубій.
Він зазначив, що охорона табору "ніжно" переконує дівчат покинути периметр або викликає їм "швидку".
Крім того, Парубій запевнив, що у активістів є план щодо забезпечення резервного джерела постачання електроенергією і водою в разі, якщо будуть перебої з ними при можливому наступному штурм Майдану.
"Ми усвідомлюємо, що влада перед наступним штурмом буде намагатися вирішити 2 речі - відключити електроенергію, відключити джерело водопостачання... У нас є плани щодо забезпечення резервного джерела постачання електроенергією і водою", - повідомив Парубій.

