Нуланд: Янукович не готовий до поступок у питанні Тимошенко

Під час слухань, присвячених кризі в Україні, які проходили у комітеті із закордонних справ Сенату США, заступник держсекретаря США Вікторія Нуланд заявила, що президент України Віктор Янукович непоступливий у питанні Юлії Тимошенко.

Відповідаючи на запитання про статус ув'язненої екс-прем'єра України, яке поставила сенатор-демократ Джін Шахін (Нью-Джерсі), Вікторія Нуланд сказала, що під час переговорів з українським президентом неодноразово порушувала питання Тимошенко в контексті європейських прагнень України, однак Віктор Янукович, за її словами, не був готовий піти назустріч західним партнерам.

Співдоповідач Держдепартаменту на слуханнях у Сенаті про ситуацію в Україні, заступник керівника Бюро з демократії, прав людини та праці Томас Меліа, розповів про погіршення становища зі свободою слова і тиск на журналістів.

Пан Меліа сказав, що особисто зустрічався з Юлією Тимошенко в харківській лікарні.

Сенатор Джон Маккейн, який також відвідав Євромайдан у Києві, заявив, що Юлія Тимошенко взагалі не мала б відбувати ув'язнення.

Коментуючи заяву голови комітету Роберта Менендеса про те, що за Україну триває "перетягування каната" між Заходом і Росією, сенатор Маккейн сказав: "Росія без України - східна держава, а з Україною - західна держава".

Він висловив припущення, що США повинні були активніше підтримати прагнення України позбутися економічного тиску Росії.

ВВС Україна

08-11-2017

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Лекцію створено в рамках проекту "ПУЛ жінок"
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" Член Комітету Верховної Ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики Веб-сторінкаДата народження: 31 грудня 1984р.Відомості на момент обрання: освіта вища, учитель початкових класів, КУ Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 10, безпартійнa, проживає в місті Сумах, судимість відсутня, суб’єкт висування – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика