Нуланд: фінансова допомога Україні з боку США досягла вже $5 млрд

Вікторія Нуланд, помічник керівника зовнішньополітичного відомства Сполучених Штатів у справах Європи і Євразії, підтвердила факт фінансової підтримки демократичного руху в Україні. З часів здобуття незалежності в 1991 році США виділило 5 млрд дол. «на підтримку прагнення народу України до сильнішого, демократичному уряду».

Про цю новину повідомляє «Преса України».

«США вклали близько 5 млрд доларів в Україну з 1991 року, з тих пір, як вона знову стала незалежною державою після розпаду Радянського Союзу. Ці гроші були витрачені на підтримку устремлінь українського народу, який хоче мати сильний, демократичний уряд, який представляє його інтереси», - відзначила Нуланд в інтерв’ю американському телеканалу CNN.

В той же час, вона особливо підкреслила, що США «безумовно не витрачали гроші на підтримку Майдану». За її словами, це було «спонтанним рухом».

Нагадаємо, що раніше на пресс-конференції з України, яка пройшла у Вашингтоні в грудні 2013 року, вперше озвучила цифру подібної фінанасвої підтримки.

Преса України

08-11-2017

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
На прикладах жінок-депутаток фільм розвінчує міф про неможливість поєднати успішну політичну кар’єру та щасливе особисте, сімейне життя. А фахівці розповідають про важливість самоорганізації та правильного планування часу, щоб його вистачило не лише на роботу, але й на сім’ю, відпочинок та саморозвиток.
Жінки-народні депутатки
Не входить до складу будь-якої фракції Член Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики Веб-сторінкаДата народження: 24 жовтня 1983р.Відомості на момент обрання: освіта вища, заступник директора з економічних питань, ПП "Корбіз", безпартійнa, проживає в селі Пасіки-Зубрицькі Пустомитівського району Львівської області, судимість відсутня, суб’єкт висування – Політична Партія "ГОЛОС".
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика