Нуланд йде у відставку

Помічник держсекретаря США Вікторія Нуланд, яка займалася в держдепартаменті пострадянським простором, включаючи Росію і Україну, залишає свою посаду разом з групою інших дипломатів.

Напередодні у відставку пішли помічники держсекретаря Джойс Барр і Мішель Бонд. У п’ятницю збирається залишити держдеп заступник держсекретаря з адміністративно-господарської частини Патрік Кеннеді, який був призначений на цю посаду ще президентом США Джорджем Бушем-молодшим в 2007 році, повідомило в четвер інформаційне агентство Ассошіейтед Пресс (АП).

Залишить свою посаду і Джентрі Сміт, який очолював офіс у справах закордонних місій. В день інавгурації президента Дональда Трампа пішов у відставку помічник держсекретаря з дипломатичної безпеки Грегорі Стар.

Хоча ніхто з високопоставлених співробітників держдепу публічно не пов’язує свою відставку з Д.Трампом, багато дипломатів приватно висловлюють стурбованість з приводу перспективи служби в адміністрації нового президента, враховуючи його неортодоксальну позицію з багатьох зовнішньополітичних питань, зазначає АП.

Зараз тимчасово «на хазяйнуванні» в Держдепі залишився перший заступник держсектретаря Томас Шеннон. Президент США Дональд Трамп висунув на посаду держсекретаря Рекса Тіллерсона. Наступного тижня сенат буде голосувати за його кандидатуру.

finance.ua

08-11-2017

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Для тих, хто хоче бути професіоналом в політиці
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" Член Комітету Верховної Ради України з питань з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва Веб-сторінкаДата народження: 7 грудня 1975р.Відомості на момент обрання: освіта вища, директор з управління та розвитку цифрових продуктів, ТОВ "Квартал 95", член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ", проживає в місті Києві, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 129.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика