Нуланд заперечила заяви депутатів про Донбас

Помічник держсекретаря США Вікторія Нуланд заперечила заяви представників партії "Сапомопіч" про те, що США начебто вимагають провести вибори на Донбасі вже у липні.

"Повідомлення про нашу зустріч із депутатами абсолютно неточні", - сказала вона на прес-конференції у Києві.

"Ми не називали жодних конкретних дат, коли мають відбутися вибори... Ми абсолютно чітко дали зрозуміти, що для виконання вимоги проведення виборів потрібно забезпечити безпеку. Це прописано в Мінських угодах", - наголосила пані Нуланд.

Напередодні депутат з фракції "Самопоміч" Вікторія Войціцька заявила, що під час зустрічі з українськими парламентарями пані Нуланд наполягала на змінах до Конституції України щодо "особливого статусу" окремих районів Донецької та Луганської областей (ОРДЛО), проведенні виборів на цих територіях вже у липні і забезпеченні амністії учасникам незаконних збройних формувань.

ВВС Україна

08-11-2017

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Для тих, хто хоче бути професіоналом в політиці
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" Член Комітету Верховної Ради України з питань з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва Веб-сторінкаДата народження: 7 грудня 1975р.Відомості на момент обрання: освіта вища, директор з управління та розвитку цифрових продуктів, ТОВ "Квартал 95", член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ", проживає в місті Києві, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 129.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика