Одномандатний виборчий округ № 182: жінка-кандидат одна, вона ж найбідніша серед кандидатів

Експерти Херсонської обласної організації Комітету виборців України (КВУ) проаналізували соціально-демографічні відомості про кандидатів у народні депутати України по Суворовському виборчому округу № 182. Виявилося, що найстаріший кандидат по цьому округу більше ніж вдвічі старший за наймолодшого, а найбагатший, більше ніж в 29 раз є офіційно багатшим, ніж усі інші кандидати разом узяти. Деякі кандидати не мають власних осель. Далі - цифри.

Зареєстровано вісім кандидатів у народні депутати України.

Партійна належність:

Від самого початку кандидати у народні депутати задають свідомим виборцям своєрідні ребуси, розгадки яких можуть привести до усвідомлення справжнього вибору. З одного боку - балотуються п'ятеро позапартійних та три члени партії - від партії "Удар", від Партії Регіонів та КПУ. Але, самовисуванцями є три кандидати, а п'ятеро - висунуті від політичних партій.

Самовисуванцями є:

- Ігор Захарченко. Він за фахом - старший консультант-аналітик Управління Служби безпеки України в Херсонській області.

- Відомий промисловець Станіслав Путілов - генеральний директор, ТОВ "Механічний завод", безпартійний.

Та нікому раніше невідомий Олексій Ткач, генеральний директор вуличного радіо "Херсон". Він відзначився свого часу лише тим, що підписав колективного листа на захист депутата міської ради регіонала Віктора Шевчука, який свого часу наніс тілесні ушкодження журналісту Дементію Бєлому.

Парламентські політичні партії пропонують виборцям наступних кандидатів:

Фаворит передвиборчих перегонів - Херсонського міського голову, керівника міської організації Партії Регіонів Володимира Сальдо.

Представник "внутрішньої" опозиції владі - народного депутата України, молодого комуніста Андрія Найдьонова.

Представник "зовнішньої", точніше Об'єднаної опозиції - депутата Херсонської міської ради, відомого підприємця Олексія Урсуленка.

Молоді "іменні" політичні проекти висунули наступних кандидатів:

Партія Наталії Королевської "Україна - Вперед!" - позапартійного молодого але вже відомого мецената Устина Мальцева.

Політична партія "Удар (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка" запропонувала на розсуд виборців голову профспілкового комітету ВАТ "Херсонський бавовняний комбінат" Любов Фальченко.

Гендерного балансу серед охочих стати народним депутатом немає. Прихильникам теорії переваги жінки-політика над чоловіками неважко відзначити, що з восьми кандидатів у цьому округу лише та усього одна жінка - досвідчений профспілковий лідер.

Середній вік кандидатів у народні депутати по Суворовському виборчому округу № 182 - сорок вісім років, але такий "крен" у бік "зрілості" стався завдяки двом поважним пенсіонерам - найстарішому 69-річному кандидату у народні депутати Станіславу Ісидоровичу Путилову та 63-річній Любові Фальченко.

Відповідно наймолодшими є 32-річний самовисуванець Олексій Ткач, 33-річний представник партії Наталії Королевської Устин Мальцев та 34-річний комуніст Андрій Найдьонов.

Статки

Не зважаючи на те, що серед восьми кандидатів у народні депутати по 182 округу йдуть щонайменше чотири особи, які у народній уяві є багатими людьми, офіційний мільйонер серед них один - Олексій Урсуленко. Він задекларував у минулому році 28 млн 118 тис. 067 грн загального сукупного доходу за 2011 р. На другому місці за сумою сукупного доходу не херсонські бізнесмени, а народний депутат Андрій Найдьонов. Але при цьому народний депутат не має ні квартири, ні будинку, ні машини.

Бізнесмен Устин Мальцев знаходиться лише на третьому місці із задекларованою сумою у 264 тис. 300 грн. На четвертому місці - Херсонський міський голова Володимир Сальдо із загальним сукупним доходом у 140 тис. 562 грн. Найвідоміший промисловець Станіслав Путілов отримав доходу за минулий рік усього 140 тис. 509 грн. Найбіднішою є представниця партії "Удар" пенсіонерка Любов Фальченко. Вона задекларувала 23 тис. 367 грн.

Таким чином, серед восьми кандидатів у народні депутати, які балотуються по виборчому округу № 182 є всього одна жінка Любов Фальченко. Вона же є найбіднішою із своїм сукупним доходом у 23 тис. грн. Офіційно найбагатшим є Олексій Урсуленко. Він задекларував 28 млн грн, що в 29 раз більше ніж офіційно мали усі кандидати разом узяті.

Найстаршим є 69-річний Станіслав Путілов. Наймолодшим - 32-річний Олексій Ткач.

РБК-Україна
 

08-11-2017

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Для тих, хто хоче бути професіоналом у політиці. Створено в рамках проекту "ПУЛ жінок".
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" Член Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики Веб-сторінкаДата народження: 16 квітня 1986р.Відомості на момент обрання: освіта вища, тимчасово не працює, безпартійнa, проживає в місті Гуляйполе Гуляйпільського району Запорізької області, судимість відсутня, суб’єкт висування – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика