Оксана Продан розповіда волинським жінкам про роль жінки в політиці

Про роль жінки у сучасному світі, зокрема – про її можливість реалізувати себе в політиці, йшлося на зустрічі голови Всеукраїнського об'єднання підприємців малого і середнього бізнесу "Фортеця" Оксани Продан із активними жінками Волині – громадськими діячками, журналістками, науковцями.

Як зазначила пані Оксана, вона ніколи не ставила перед собою завдання стати головою Ради підприємців при Кабінеті Міністрів чи депутатом Верховної Ради. Але саме так, крок за кроком, складається її життя. І секрет цього успіху криється в наполегливості і впевненості в своїх силах. "Я знаю, що можу це зробити, і роблю", – зазначила Оксана Продан. Саме ця впевненість не зупинила жінку з "провінції" (родом пані Оксана із Чернівців) перед столичними метрами і сприяла кар'єрному росту. А головне – вона має велику підтримку своє ї родини, зокрема – чоловіка, який вірить у неї і всіляко допомагає як у громадській діяльності, так і зараз, коли Оксана Продан балотується кандидатом у народні депутати. "Він мені сказав: "Іди. Якщо не ти – то хто тоді?"

Розмова велася також довкола актуальних проблем у сфері освіти, економіки, підприємництва, системи оподаткування, тощо. Оксана Продан переконана, що у Верховну Раду нарешті прийдуть люди, які будуть здатні здійснювати прогресивні зміни.

Волинський прес-клуб

 

08-11-2017

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Що таке імідж і з чого він складається? Які шляхи його формування? Як правильно формувати позитивний імідж? На що і на кого орієнтуватися? Яких помилок слід уникати у формуванні та підтриманні свого політичного іміджу? Про зовнішність, репутацію та поведінку розповідають експерти у фільмі «Жінки в політиці. Імідж»
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" Член Комітету Верховної Ради України з питань здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування Веб-сторінкаДата народження: 21 травня 1981р.Відомості на момент обрання: освіта вища, головний лікар, КЗ "Обласна лікарня відновного лікування" Херсонської обласної ради, безпартійнa, проживає в місті Херсоні, судимість відсутня, суб’єкт висування – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика