Партія "Солідарність жінок України" затвердила список кандидатів в одномандатних округах

1 серпня 2012 року відбувся Х черговий з’їзд партії «Солідарність жінок України». 166 делегатів, обраних на обласних конференціях партії, представляли майже усі регіони України. Лікарі, освітяни, підприємці, депутати селищних рад та працівники сільськогосподарських підприємств, досвідчені, з багатим життєвим досвідом і зовсім молоді авторитетні жінки та чоловіки.


Під час роботи з’їзду розглядалися питання про завдання партії «Солідарність жінок України» щодо організації та участі у виборах народних депутатів України 28 жовтня 2012 року, затверджувалися передвиборча програма партії та список кандидатів у народні депутати України в одномандатних округах .
«Наша позиція не дублює позицію влади, наша думка не співпадає з думкою опозиції. Наша партія самостійна і незалежна.» - зазначила у своєму виступі голова партії «Солідарність жінок України» Валентина Гошовська.


«Ми маємо величезний людський потенціал – і могли б іти на вибори списком і він би складався не з «притягнутих за вуха» кандидатів, а реальних людей, яких знають на місцях, але, у той же час, ми, напевно, фінансово найбідніша в Україні партія, бо серед нас немає великих бізнесменів та олігархів, і сплатити заставу у понад 2 млн.грн. за участь у виборах партія просто не в змозі». Тому, було прийнято рішення щодо участі партії «Солідарність жінок України» у виборах в народні депутати України за мажоритарними округами. «Україна сьогодні потребує змін. До влади повинні прийти інші сили. Тільки разом з Вами, ми, нарешті, можемо реалізувати цю програму. Настав час стати суб’єктом, а не об’єктом політичного процесу».

 

Таким чином, після обговорення делегати з'їзду затвердили кандидатів у депутати від партії «Солідарність жінок України» в одномандатних виборчих округах.


Ними стали:
1. Паламаренко Олександр Володимирович (одномандатний виборчий округ №90)
2. Пустова Тамара Вікторівна (одномандатний виборчий округ №91)
3. Поліщук Тетяна Василівна (одномандатний виборчий округ №92)
4. Кравчук Анна Миколаївна (одномандатний виборчий округ №93)
5. Тимченко Катерина Петрівна (одномандатний виборчий округ №94)
6. Пінчук Наталія-Софія Миколаївна (одномандатний виборчий округ №95)
7. Наєлапєа Галина Миколаївна (одномандатний виборчий округ №96)
8. Мельник Оксана Миколаївна (одномандатний виборчий округ №97)
9. Богатир Юлія Миколаївна (одномандатний виборчий округ №98)
10. Баскакова Юлія Віталіївна (одномандатний виборчий округ №205)
11. Школьний Вячеслав Олександрович (одномандатний виборчий округ №220)

Прес-служба партії
 

08-11-2017

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Лекцію створено в рамках проекту "ПУЛ жінок"
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань антикорупційної політики Веб-сторінкаДата народження: 6 березня 1983р. Відомості на момент обрання: освіта вища, шеф-редактор, ТОВ "Комунікаційниий хаб "Економіка", безпартійнa, проживає в місті Миколаєві, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 56.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика