Патріарх Філарет очікує, що Янукович помилує Тимошенко

Патріарх Української православної церкви Київського патріархату Філарет схвалив рішення президента Віктора Януковича про помилування екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка.

Як сказав він в інтерв'ю "5 каналу", це свідчить, що Янукович "має милість до своїх політичних опонентів".

"Ми дуже раді, що президент Віктор Янукович помилував Юрія Луценка", - сказав він.

Зі слів Філарета, він чекає і помилування екс-прем'єра Юлії Тимошенко.

"Ми б хотіли, щоб він помилував і Юлію Тимошенко, - зазначив він. - Поки ми не бачимо цього, але хотіли б".

Нагадаємо, наприкінці квітня Комісія при президентові з питань помилування не знайшла підстав для внесення пропозицій про застосування помилування до екс-прем'єра Юлії Тимошенко. Рішення було прийнято одноголосно.
 

08-11-2017

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Для тих, хто хоче бути професіоналом у політиці. Створено в рамках проекту "ПУЛ жінок".
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"Член Комітету Верховної Ради України з питань молоді і спорту Веб-сторінкаДата народження: 28 серпня 1982р.Відомості на момент обрання: освіта вища, фізична особа – підприємець, безпартійнa, проживає в місті Вінниці, судимість відсутня, суб’єкт висування – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика