Половина українських жінок-політиків робили "пластику" - медик

Приблизно половина відомих українських жінок-політиків вдавалися за допомогою до пластичних хірургів. Про це під час прес-конференції розповів член Всеукраїнської та Міжнародної асоціацій пластичних хірургів, завідувач відділенням пластичної хірургії однієї з київських клінік Олег Тимофій.

"Якщо взяти жінок-політиків, то близько 50% робили пластичні операції. Чоловіки набагато менше. Люди, які постійно на виду і їм не можна надовго зникати, роблять підтяжки. За два тижні все заживає. Рубці завжди можна прикрити довгим волоссям", - розповів Олег Тимофій.

Наслідків від невдалих пластичних операцій у політиків медик не помічав.

"У жінок-політиків я не помічав вад, оскільки близько їх не розглядав. Ракурси, в яких ми їх бачимо, зазвичай не передають дрібних деталей. У звичайних людей, яких ми зустрічаємо на вулицях, бувають деформації, пов'язані з невдалими операціями", - сказав він.

Крім того, він зазначив, що радить людям звертатися до пластичних хірургів, коли ті мають вади, які їм заважають. Він навів приклад, що політик Юлія Тимошенко всупереч своїй природній ваді залишається впевненою у собі жінкою.

"Це настільки впевнений у собі політик. Якщо придивитися, у неї зовсім різні вушка, але це зовсім її не псує. Вона ніколи не акцентує на цьому уваги і добре виглядає. Піднімає волосся. Якби вона зробила операцію, можливо, втратила б свій шарм", - розповів Олег Тимофій.

За інформацією Олега Тимофія, за цей рік у їх клініку звернулось понад 800 людей, яким лікарі не відмовили у пластичній операції.

"Пластична хірургія стає більш безпечною і доступною. А кількість клінік в Україні з кожним роком збільшується", - додав він.
 

08-11-2017

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Для тих, хто хоче бути професіоналом в політиці. Створено в рамках проекту "ПУЛ жінок"
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" Член Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики Веб-сторінкаДата народження: 23 жовтня 1980р.Відомості на момент обрання: освіта вища, завідувач сектору, департамент Державної архітектурно-будівельної інспекції у Харківській області, безпартійнa, проживає в місті Харкові, судимість відсутня, суб’єкт висування – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика