Потрібно зберегти санаторії-профілакторії вищих навчальних закладів, - Денісова

Держава має забезпечити право студентів на отримання оздоровчих заходів за рахунок коштів Фонду соціального страхування України шляхом часткового фінансування санаторіїв-профілакторіїв вищих навчальних закладів.

На цьому наголосила народний депутат фракції «Народний фронт», Голова Комітету Верховної Ради з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення Людмила Денісова.

Вона зазначила, що до неї як народного депутата неодноразово зверталися представники університетів, при яких діють санаторії-профілакторії, з проханням посприяти зберегти ці установи та підтримати студентів.

«Звернення стосувалися того, що раніше санаторії-профілакторії ВНЗ частково фінансувались з коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати непрацездатності. У зв’язку з тим, що йде процес об’єднання двох фондів, на сьогодні не передбачено умов для функціонування цих закладів», - зазначила Денісова.

Представляючи законопроект № 1865 про внесення змін до Закону України «Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування», Людмила Денісова підкреслила, що на сьогодні надважливим завданням є питання охорони здоров’я студентів.

«Необхідно підтримати здоров’я наших студенів, багато з яких мають хронічні захворювання. Тому вкрай важливим є діяльність санаторіїв-профілакторіїв при вищих навчальних закладах, які допомагають вирішувати ці проблеми», - резюмувала Голова Комітету з питань соцполітики.

Даний законопроект дозволяє зберегти функціонування 50 санаторіїв-профілакторіїв при вищих учбових закладах та забезпечити роботою понад 1,2 тис. медичних працівників цих закладів. Члени Комітету підтримали зазначений проект Закону та рекомендували Парламенту прийняти його за основу та в цілому.

Народний фронт

08-11-2017

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Що таке імідж і з чого він складається? Які шляхи його формування? Як правильно формувати позитивний імідж? На що і на кого орієнтуватися? Яких помилок слід уникати у формуванні та підтриманні свого політичного іміджу? Про зовнішність, репутацію та поведінку розповідають експерти у фільмі «Жінки в політиці. Імідж»
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" Член Комітету Верховної Ради України з питань здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування Веб-сторінкаДата народження: 21 травня 1981р.Відомості на момент обрання: освіта вища, головний лікар, КЗ "Обласна лікарня відновного лікування" Херсонської обласної ради, безпартійнa, проживає в місті Херсоні, судимість відсутня, суб’єкт висування – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика