Президент Литви розповіла, чому Росія атакує Україну

Війська РФ і російські терористичні організації воюють з Україною через її європейський вибір. У цьому переконана президент Литви Даля Грібаускайте.

Лідерка Литви написала відповідну заяву у своєму Twitter, повідомляє «Преса України».

"Україна зазнає нападів через свій європейський вибір. І захищає не лише свою територію, а й Європу та її цінності", - вважає Грібаускайте.

Як відомо, з 22.40 6 вересня до 4.30 неділі через Суходольськ з території України у Росію проїхало 12 вантажівок. З території Росії за ніч зайшло 2 колони. У першій – 2 БТР, 6 вантажівок. У другій, з 2.05 до 3.30 ще 8 вантажівок. Йде перегрупування сил і техніки військових частин регулярної російської армії.

Преса України

08-11-2017

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
З чого і як жінка може почати політичну кар’єру? Що найважливіше на початку? Для чого потрібна команда? Що таке ресурси? Для чого потрібна політична платформа? Для чого взагалі жінкам іти у політику? На ці та інші запитання відповідають експерти у фільмі «Жінки в політиці. З чого почати?»
Жінки-народні депутатки
Член депутатської депутатської групи "За майбутнє" у Верховній Раді України
Член депутатської депутатської групи "За майбутнє" у Верховній Раді України Член Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Веб-сторінкаДата народження: 24 вересня 1981р.Відомості на момент обрання: освіта вища, виконавчий директор, громадська організація "Життя та розвиток громад", безпартійнa, проживає в місті Києві, судимість відсутня, самовисування.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика