Проти Оксани Юринець застосували "чорний піар"?

Нещодавно в Інтернеті з'явилося відео про кандидата в народні депутати по 117 виборчому окрузі (місто Львів, Франківський район. Округ включає: Галицький, Франківський райони, частина Шевченківського району міста Львова) Оксану Юринець, яка йде від УДАРу.

Низькопробне, майже аматорське відео, в якому представники відомої субкультури «дворових пацанчіків», в народі більше відомих як «гопникі», говорять про Оксану Юринець, що вона – «нормальна баба».

Важко зрозуміти, що саме мали на меті автори цього відео, однак очевидне намагання образити електорат Оксани Юринець та й її саму грубим висловлюванням про жінок.

В Інтернеті також з’явилася інформація про те, що це відео зняли на замовлення самої кандидатки для того, аби поширювати його у соціальних мережах.

В коментарі Гал-інфо Оксана Юринець заявила, що команда, яка працює в УДАРі не має до цього жодного відношення і сама вона цього відео не замовляла.

«Ролик, який з’явився в Інтернеті мені дуже не сподобався. Він відображає абсолютно все що я критикую. Я не думаю, що це мій електорат. Це навіть не електорат мого округу. Мене попереджали, що бій буде потужний, так воно і є. Мені, як жінці, дуже не приємно. Мені не подобається це гасло, цей жаргонізм, який вжили в мою сторону. Для себе я вирішила, що просто не звертатиму на це уваги», - сказала Оксана Юринець.

Вона також додала, що планує вести чесну боротьбу, а не обливати опонентів брудом.

На запитання чи має вона припущення щодо того, хто міг зняти таке відео, кандидат в нардепи заявила, що "немає часу робити припущення та й взагалі думати про це".

galinfo

 

08-11-2017

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Що таке імідж і з чого він складається? Які шляхи його формування? Як правильно формувати позитивний імідж? На що і на кого орієнтуватися? Яких помилок слід уникати у формуванні та підтриманні свого політичного іміджу? Про зовнішність, репутацію та поведінку розповідають експерти у фільмі «Жінки в політиці. Імідж»
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" Член Комітету Верховної Ради України з питань здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування Веб-сторінкаДата народження: 21 травня 1981р.Відомості на момент обрання: освіта вища, головний лікар, КЗ "Обласна лікарня відновного лікування" Херсонської обласної ради, безпартійнa, проживає в місті Херсоні, судимість відсутня, суб’єкт висування – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика