Російські банки йдуть з України - Гонтарева

В Україні поменшало російських банків. З 15% їхня частка скоротилася до 8,8%.

Їх не виводили з ринку, бо російські банки виконали вимоги зі збільшення капіталу. Про це повідомила голова Нацбанку Валерія Гонтарева.

"Вони сконвертували материнське запозичення мільярдів доларів на покриття своїх дірок у капіталі. Вони нічого у нас не вкрали", – пояснила вона.

Проблеми у російських банків з капіталом виникли через те, що раніше ті багато кредитували Донбас.

"Є один банк з російським походженням капіталу, у якого 80 процентів активів – погані кредити, коли в середньому цей показник у системі становив 40-50 процентів", – розповіла Гонтарева.

gazeta.ua

08-11-2017

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Для тих, хто хоче бути професіоналом в політиці.
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" Член Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій Веб-сторінкаДата народження: 15 червня 1971р.Відомості на момент обрання: освіта вища, вчитель, Чернівецька гімназія № 2 Чернівецької міської ради, безпартійнa, проживає в місті Чернівцях, судимість відсутня, суб’єкт висування – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика