Рівненська область очолила ТОП-областей, недружніх до жінок-кандидатів

Мережа громадського контролю за ґендерною рівністю на парламентських виборах 2012 визначила «дружні» й «недружні» області до кандидаток-жінок.

Координатор мережі Оксана Ярош зазначає, що «Є біля 60 одномандатних округів, де жодної жінки-кандидата, але є ще й цілі області, де їх немає взагалі! Так на Рівненщині в одномандатних округах виборці не побачать жодної претендентки у Верховну Раду! Серед усіх 3118 кандидатів жінки становлять 421 особу або 14%. Єдиним округом, де чоловіки і жінки представлені на паритетно, є округ №93 у Київській області, де з 21 кандидата 10 жінок, що є найвищим показником».

Рейтинг областей визначився наступним чином:

ТОП областей - «дружніх» до кандидаток-жінок:
1. Київська область – 20%
2. Чернігівська область, Автономна Республіка Крим – 19%
3. м. Севастополь – 18 %

ТОП областей - «недружніх» до кандидаток-жінок:
1. Рівненська область - 0%
2. Закарпатська область – 3%
3. Волинська, Запорізька – 8 %


Не зважаючи на невелику кількість жінок-кандидаток й виходячи з їх обмежених можливостей донести інформацію про себе, функціонує сайт «Жінки у виборах», де кожна кандидатка може безкоштовно розмістити інформацію про себе.
 

08-11-2017

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Що таке імідж і з чого він складається? Які шляхи його формування? Як правильно формувати позитивний імідж? На що і на кого орієнтуватися? Яких помилок слід уникати у формуванні та підтриманні свого політичного іміджу? Про зовнішність, репутацію та поведінку розповідають експерти у фільмі «Жінки в політиці. Імідж»
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" Член Комітету Верховної Ради України з питань здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування Веб-сторінкаДата народження: 21 травня 1981р.Відомості на момент обрання: освіта вища, головний лікар, КЗ "Обласна лікарня відновного лікування" Херсонської обласної ради, безпартійнa, проживає в місті Херсоні, судимість відсутня, суб’єкт висування – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика