






Американський посол ООН в середу зустрінеться з президентом України Петром Порошенком на тлі відновлення бойових дій проросійськими бойовиками і побоюваннями щодо ймовірного боргового дефолту країни.
Саманта Пауер висловить свою підтримку команді Порошенка та проведе зустріч з міністром закордонних справ Павлом Клімкіним та керівництвом кабінету міністрів. Загальновизнаний критик Росії та лобі новітнього альянсу пострадянської держави з Європою запланувала проведення свого публічного виступу в Києві на четвер.
Візит Пауер відбудеться після року правління президента Порошенка, який намагається подолати найжорстокішу корупцію, що триває протягом більше двадцяти років, і поліпшити анемічну економіку, яка ввела наступників попередньої влади в залежність від Росії.