Самойлик на Херсонщині обізвала журналістку й заборонила зйомку

Кандидат в народні депутати від КПУ, депутат Катерина Самойлик заборонила журналістці бути присутньою на заході і проводити фото- і відеозйомку.

Про це повідомляє інтернет-видання "Херсонские вести".

Інцидент трапився 8-го серпня під час зустрічі Самойлик із мешканцями села Мирне Каланчацького району Херсонської області.

За словами журналістки, під час виступу депутата вона почала знімати Самойлик на мобільний телефон.

Побачивши це, селищний голова підійшов до Самойлик та "щось повідомив їй пошепки".

Після цього народний депутат сказала, що вона себе знімати не дозволяє, тому що ще діючий депутат і для проведення її фіксації потрібно брати спеціальний дозвіл.

"Вона сказала мені, що її знімати за Законом забороняється, назвала мене "шісткою" Партії регіонів. Після цього до мене підійшов чоловік кремезної статури і закрив камеру телефону", - розповіла журналістка.

Вона припускає, що таку реакцію депутата могла спричинити публікація її статті в районній газеті "Слава праці" під назвою "Катерина Самойлик згадувала про минуле, але забула про сьогодення".

Цей матеріал журналістка написала за завданням головного редактора Галини Єрмешко до Дня одного з сіл району.

Як відзначає журналістка, з цієї статті редактор районної газети без узгодження з автором викреслила всі негативні моменти стосовно Катерини Самойлик.

Тетяна Жученко готує заяву до прокуратури щодо перешкоджання журналістській діяльності.
 

08-11-2017

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Проект "Створення політичного українського лобі жінок" представляє ще один мотиваційний ролик для жінок та дівчат
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" Член Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування Веб-сторінкаДата народження: 24 березня 1985р.Відомості на момент обрання: освіта вища, виконувач обов’язків декана біологічного факультету, Донецький національний університет імені Василя Стуса, безпартійнa, проживає в місті Вінниці, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 84.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика