Савченко вперше відвідає сесію ПАРЄ

Українська льотчиця Надія Савченко візьме участь у сесії Парламентської асамблеї Ради Європи.

Як повідомила доповідачка ПАРЄ з українського питання Крістіна Зелєнкова, засідання розпочнуть 20 червня у Страсбурзі, передає "DW".

"Хоча в мене ще немає офіційно підтвердженої інформації, але, за моїми даними, Надія Савченко приїде на сесію", - сказала вона.

Нагадаємо, Савченко, як нардеп, є членом української делегації в ПАРЄ і входить до складу комітету асамблеї з питань міграції. Досі її на сесіях ПАРЄ заміняв позафракційний депутат Борислав Береза.

Gazeta.ua

08-11-2017

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Для тих, хто хоче бути професіоналом у політиці. Створено в рамках проекту "ПУЛ жінок".
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування Веб-сторінкаДата народження: 18 жовтня 1971р.Відомості на момент обрання: освіта вища, доцент кафедри економіки та підприємництва, ДВНЗ "Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана", член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ", проживає в місті Києві, судимість відсутня, суб’єкт висування – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика