Савченко зробила скандальну заяву

В Україні необхідно на певний час ввести смертну кару.

Таку думку висловила народний депутат Надія Савченко в ефірі "112 Україна".

"Так, це не гуманно, скажуть у світі, цього робити не можна. Але в Китаї, наприклад, до смертної кари засуджують за корупцію. Я вважаю, на певний час смертна кара необхідна. Аби привчити людей до того, що існують рамки закону", - сказала Савченко.

В одній європейській країні залишилася смертна кара - Білорусі. За її збереження більшість громадян проголосувала на референдумі 1996 року. За 20 років у країні розстріляли понад 400 засуджених. Президент Лукашенко помилував лише одного.

gazeta.ua

08-11-2017

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Проект "Створення політичного українського лобі жінок" представляє ще один мотиваційний ролик для жінок та дівчат
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" Член Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів Веб-сторінкаДата народження: 5 травня 1991р.Відомості на момент обрання: освіта вища, фізична особа – підприємець, безпартійнa, проживає в місті Буча Київської області, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 35.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика