Сироїд сказала, в якому випадку звільниться з посади віце-спікера

Віце-спікер парламенту Оксана Сироїд заявила, що рішення про звільнення її з посади може бути ухвалене лише за вимогою нової коаліції.

Про це вона заявила журналістам у кулуарах ВР, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Рішення про те, що я отримаю посаду віце-спікера, було прийнято коаліцією «Європейська Україна» і було схвалене парламентом. Якщо буде сформована нова коаліція і вона прийме рішення, що ця посада має бути передана представнику іншої політсили, то таке рішення має ухвалити парламент. Ми (Самопоміч. - Ред.) таке рішення підтримаємо», - сказала Сироїд.

Нагадаємо, фракції «Самопоміч» і «Батьківщина» вийшли з коаліції і відкликали свої підписи під коаліційною угодою, але це не означає розпад коаліції. «Радикали» хоча й заявляли про вихід із коаліції, проте не відкликали свої підписи під коаліційною угодою. Відповідно коаліція існує.

УКРІНФОРМ

08-11-2017

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
На прикладах жінок-депутаток фільм розвінчує міф про неможливість поєднати успішну політичну кар’єру та щасливе особисте, сімейне життя. А фахівці розповідають про важливість самоорганізації та правильного планування часу, щоб його вистачило не лише на роботу, але й на сім’ю, відпочинок та саморозвиток.
Жінки-народні депутатки
Суб’єкт висування - Політична партія «Об’єднання «САМОПОМІЧ», обрана в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика