Соціологи розповіли за кого голосуватимуть жінки, а за кого - чоловіки

Найкрасномовніше гендерний чинник проявився на прикладі партій – ВО «Свобода», «Удар», партія Королевської «Україна вперед!». 17 серпня «ГфК Юкрейн», соціологічна група «Рейтинг», Центр соціальних і маркетингових досліджень «Соціс» і Центр Разумкова представили результати спільного дослідження електоральної підтримки партій.

Серед симпатиків ВО «Свобода» та «Удар» переважають чоловіки. А от у партії Королевської більше прихильників серед жінок.

"У Королевської дуже перетинається електорат із "Ударом". Це так само молодь, тільки там більше чоловіків, а там більше жінок. І у партії Віталія Кличка електорат молодший за електорат Королевської. І вкючення у список відомого спортсмена – це запобіжні заходи», - прокоментував Ігор Тищенко, експерт соціологічної групи «Рейтинг».

Партія «Батьківщина» мала більше жіночого електорату, але після об’єднання із командою Яценюка, її гендерні показники збігаються із тими, що у Партії регіонів, і відповідає структурі населення України (55 х 45).

«Якби вибори відбулися найближчим часом, найбільше голосів виборців отримали би Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина», за яке готові проголосувати 26,2% тих, хто має намір взяти участь у виборах, і Партія регіонів (24,6%). За Політичну партію „УДАР” Віталія Кличка готові проголосувати 11,8% учасників виборів, за Комуністичну партію України — 9,4%. Близькими до подолання 5%-го виборчого бар’єру є також Партія Наталії Королевської «Україна — Вперед» (4,3%) та Всеукраїнське об'єднання «Свобода» (4,2%).
15,4% тих, хто має намір взяти участь у виборах, ще не визначилися, за кого голосуватимуть», - йдеться у дослідженні.

Опитування проводилося дослідницькою компанією «ГфК Юкрейн», Соціологічною групою «Рейтинг», Центром соціальних і маркетингових досліджень «Соціс» і Центром Разумкова з 27 липня по 9 серпня 2012 року. Було опитано 10979 респондентів по всій Україні.

Громадський простір
 

08-11-2017

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Проект "Створення політичного українського лобі жінок" представляє мотиваційний ролик для жінок та дівчат
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"Член Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Веб-сторінкаДата народження: 23 лютого 1975р.Відомості на момент обрання: освіта вища, генеральний директор Директорату технічного регулювання в будівництві, Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, безпартійнa, проживає в місті Києві, судимість відсутня, суб’єкт висування – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика