Східноукраїнський національний університет: Н.Королевська попросила дублікат диплому

Диплом про закінчення Східноукраїнського національного університету імені В.Даля (CНУ), який міністр соціальної політики Наталя Королевська нібито загубила 24 грудня в Луганську, виявився справжнім. Про це йдеться у відповіді на запит Бюро журналістських розслідувань "Свідомо".

У звіті повідомляється, що Наталія Королевська навчалася на економічному факультеті з 1993 по 1997 роки. У 1997 році вона отримала кваліфікацію менеджера і диплом ЛК ВЕ №008995.

Після втрати диплому міністр звернулася до ВНЗ з проханням зробити дублікат, попередньо сплативши за виготовлення документа і принісши копію паспорта, оголошення в газеті про втрату, довідку з міліції і копію свого диплому.

Освітній портал
 

08-11-2017

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Проект "Створення політичного українського лобі жінок" представляє ще один мотиваційний ролик для жінок та дівчат
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань економічного розвитку Веб-сторінкаДата народження: 25 січня 1994р.Відомості на момент обрання: освіта вища, радник міністра, Міністерство економічного розвитку і торгівлі України, безпартійнa, проживає в місті Києві, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 104.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика