Тетяну Чорновіл побили до крові і намагалися задушити

Журналіста і кандидата в депутати Тетяну Чорновіл побили при спробі з'ясувати походження фальшивих листівок від її імені.

Як розповіла Чорновіл "Українській правді", на 120 окрузі у Львівській області, в якому вона балотується, було випущено 100 тисяч фальшивих листівок нібито від її імені з проханням перерахувати гроші на її виборчу кампанію на невідомий їй рахунок.

Чорновіл дізналася, що в селі Мшана Городоцького району з трьох автомобілів роздають ці листівки і поїхала туди.

На під'їзді до села назустріч їй виїхали ці три машини. Вона зупинилися, щоб з'ясувати ситуацію, підійшла до найближчої машині і побачила в ній листівки. Тоді журналіст вирішила сісти в цю машину, щоб затримати зловмисників, поки її помічник викличе міліцію.

"У машині мене почали бити й душити. Я стою вся в крові. Потім мене викинули з машини, а помічника вдарили обличчям об капот і поїхали", - розповіла Чорновіл.

Коли на місце події прибула міліція, повз проїхав автомобіль, в якому сиділи люди, схожі на тих, які роздавали листівки. Міліція зупинила цю машину, і в ній виявилися такі ж листівки. Однак ці люди кажуть, що їм просто дали по 50 гривень, щоб вони роздали листівки.

Чорновіл зазначає, що люди, які її били, говорили по-російськи, що нехарактерно для Львівської області. Зате затримані - львів'яни. Журналіст підозрює, що їх спеціально послали на місце події, щоб вони "прийняли удар" на себе.

Як повідомлялося раніше, на Тетяну Чорновіл у Львові було скоєно замах. "Я виходила з ліфту. Коли двері кабінки відчинилися - на мене перекинули відро зеленої фарби. Це зробив молодий хлопець, я не встигла її роздивитися. Перша думка в мене була, що це - кислота, я кинулася скоріше вмиватися і тому забарилася - не встигла його наздогнати, він втік", - сказала Чорновіл.

Левый берег
 

08-11-2017

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Для тих, хто хоче бути професіоналом у політиці. Створено в рамках проекту "ПУЛ жінок".
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" Член Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики Веб-сторінкаДата народження: 16 квітня 1986р.Відомості на момент обрання: освіта вища, тимчасово не працює, безпартійнa, проживає в місті Гуляйполе Гуляйпільського району Запорізької області, судимість відсутня, суб’єкт висування – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика