Новини
Про нас
Законодавство
Партнерство
Контакти
Корисні посилання
Архів
Лідер фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко прокоментувала можливість виборів на Донбасі під час війни. За її словами, передчасне волевиявлення громадян у Донецькій та Луганських областях може обернутися втратою України, як цілісної держави.
«Якщо український уряд, президент погодяться проводити вибори на Донбасі під час війни, це буде означати, що ми втратили Україну», - сказала Тимошенко.
Лідер «Батьківщини» вважає, що вибори на Донбасі до завершення антитерористичної операції матимуть негативні наслідки. Так, місця у владних кабінетах та на ключових посадах посядуть бойовики та представники окупантів, які зараз хазяйнують на окупованих територіях.
«Кажуть, що після цих виборів територія Донбасу повинна бути реінтегрована в Україну. Тобто, після того, як там пройдуть вибори під час війни і Російська Федерація захопить всю територію остаточно, реінтеграція вся ця біду принесе на територію України», - попередила Тимошенко.
Нагадаємо, посол Німеччини в Україні Ернст Райхельзаявив, що варто провести вибори на Донбасі у присутності військ Російської Федерації на окупованих територіях. Однак згодом, він пояснив свої скандальні слова.

