Тимошенко продовжує захищатися політичними, а не юридичними методами – Бондаренко

Перший заступник голови парламентського комітету з питань свободи слова та інформації Олена Бондаренко підкреслила, що заяви екс-прем'єра Юлії Тимошенко не відповідають дійсності. Нардеп зазначила, що не може поставити під сумнів документальні докази, які надала Пенітенціарна служба. Про це вона сказала у коментарі УНН.

“У мене немає ніяких доказів, щоб поставити під сумнів ті документи, які надали громадськості в Пенітенціарній службі (заяви засудженої про відмови брати участь у судових засіданнях — ред). Пані Тимошенко як завжди звинувачує тюремників голослівно і без доказів. Питання з її, так званим, насильством над нею я навіть не хочу це коментувати. Цій темі вже давно дав оцінку Європейський Суд з Прав Людини, він фактично відмовив представникам Тимошенко в цій частині. Захист Тимошенко не надав суду жодних доказів” , - зазначила парламентарій.

Крім того, політик нагадала, що доступ до VIP — ув’язненої відкритий і її захисникам, і колишнім однопартійцям, і представникам зарубіжних місій, і окремим послам і політикам іноземних держав.

“Ті, хто відстежують хід, так званої, „справи Тимошенко“, вони знають і можуть навіть провести довгий і нудний, але аналіз заяв всіх її захисників і всіх тих, хто у неї побував. І навіть вже зараз можна сказати навіть тому, хто особливо не стежить, що говорити про те, що у неї немає зустрічей, немає спілкування або щось їй не дозволяють робити — це неправда. Пані Тимошенко єдина засуджена, якій дозволяли так багато зустрічатися, так безперешкодно користуватися телефонним зв’язком, так багато спілкуватися через адвокатів або захисників із зовнішнім світом” , - підкреслила вона.

Також, О.Бондаренко зазначила, що жодному засудженому в історії України не було надано настільки комфортні умови перебування, як у колонії, так і в лікарні. За словами парламентарія, Ю.Тимошенко продовжує захищатися політичними, а не юридичними методами.

“Всі вже знають , що такої ув’язненої або ув’язненого в історії України справді не було. А з приводу її скарг ... знаєте , можна провести аналогію з Брейвіком, який скаржиться, що інтернет в його камері дуже повільно працює. Ця скарга приблизно такого ж штибу. У Тимошенко та її захисників є якась своя особлива логіка, яка повністю лягає в ту стратегію, яку вони обрали ще ухиляючись від судових процесів — це політичний захист. Нічого спільного з юриспруденцією їх заяви не мають”, — підкреслила О. Бондаренко.

Нагадаємо, прес-служба ДПтС не на жарт здивована заявами засудженої Ю. Тимошенко щодо умов її тримання у ЦКЛ № 5. Оскільки те, про що вона говорить, важко не те, що організувати таким чином, та навіть вигадати.

“У зв’язку з цим, ДПтС знову спростовує неправдиві коментарі останньої, аргументуючи свою позиції фактами.

В приміщенні, де тримається засуджена немає жодної відеокамери, у тому числі прихованих камер та „засобів нічного бачення“.

Відповідно, відеонагляд за Ю.Тимошенко та іншими засудженими жінками (що перебувають на лікуванні) не ведеться.

Це на власті очі мали змогу побачити усі відвідувачі засудженої, у томі числі і представники моніторингової місії Європарламенту Пат Кокс та Александр Квасневський.

Красномовно на користь цього факту, також свідчить і те, що сама засуджена припинила свою політичну акцію протесту, коли всі камери були прибрані. Про це до речі ЗМІ інформував ніхто інший, як її захисник С. Власенко”, — йдеться у повідомленні.

У прес-службі також наголосили, що не відповідає дійсності й інформація про кількість осіб, які перебувають поряд із засудженою Ю.Тимошенко в лікарні.
“Так, безпосередньо в палаті крім самої Ю.Тимошенко знаходиться лише одна хвора жінка, яка також направлена на лікування з виправного закладу. Варто зазначити, що за період тримання засудженої Ю. Тимошенко у ЦКЛ лікування пройшли близько 10 засуджених жінок.

Персонал лікарні та працівники Качанівської колонії до палати засудженої заходять інколи та лише за необхідності.

Варта з числа співробітників виправної колонії здійснює лише охорону блоку, де утримуються засуджені, і це всього дві особи. Аж ніяк не йдеться про присутність когось безпосередньо у палаті.

Варто зазначити про банальну річ — охорона приміщень, де перебувають засуджені — це обов’язок пенітенціарних закладів, адже йдеться про осіб, які засудженні до покарання за певні злочини”, — йдеться у повідомленні.

УНН

 

08-11-2017

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Для тих, хто хоче бути професіоналом у політиці. Створено в рамках проекту "ПУЛ жінок".
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Веб-сторінкаДата народження: 11 квітня 1984р.Відомості на момент обрання: освіта вища, юрисконсульт, ПП "Українська консультаційна група", безпартійнa, проживає в місті Києві, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 59.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика