Тимошенко вимагає відкритого допиту свідків у справі Щербаня

Відкритого допиту свідків від захисту у справі про вбивство Євгена Щербаня вимагає Юлія Тимошенко. Таке заявляє її захисник, Олександр Плахотнюк.

Правник наголосив - його підзахисна продовжує наполягати на тому, щоб усі допити в рамках слідчих дій у справі Щербаня відбувались за її присутності. Нагадаємо, на попередні засідання суду Юлію Тимошенко не доправляли. Як стверджували у Державній пенітенціарній службі, для цього не було відповідної письмової заяви від самої Тимошенко. Допитати третього свідка у цій справі від обвинувачення мають 4-го березня. У разі доведення у суді причетності Тимошенко до замовлення убивства нардепа у 96-му році їй загрожує довічне ув'язнення.

5 канал

08-11-2017

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Як долати сексизм? Як реагувати на агресію? Як тримати удар? Як самій не зіпсувати свій імідж? Що таке чорний піар, чи варто з ним боротися і як на нього реагувати? Про це розповідають експерти у фільмі «Жінки в політиці. Основні небезпеки»
Жінки-народні депутатки
Суб’єкт висування - Політична партія «Об’єднання «САМОПОМІЧ», обрана в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика