Тимошенко здивувала новою зачіскою

Лідер парламентської фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко прийшла на пленарне засідання Верховної Ради з новою зачіскою.

Новину повідомляє «Преса України».

Новим стилем Тимошенко здивувала не лише колег-депутатів, але й журналістів. Фотознімок нового образу Юлії Тимошенко в соцмережу виклав журналіст Сергій Руденко.

«Юля до відставки Яценюка готова», - за значив він.

Прес-секретар Юрія Луценка Лариса Сарган теж вважає, що Тимошенко не просто так змінила зачіску в день звіту уряду.

«Ага, щось буде. Юлія Тимошенко змінила зачіску», - написала у соціальній мережі Сарган.

«На лаБЮТенах», «нема коси – значить відставки не буде», «розпустила Юля коси, а за нею всі матроси», «помолоділа», - коментують нову зачіску в соцмережах.

Нагадаємо, що народні депутати від парламентських фракцій «Батьківщина» та «Самопоміч» вирішили почати збір підписів за відставку Кабінету міністрів України.

Преса України

08-11-2017

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Для тих, хто хоче бути професіоналом в політиці.
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"Член Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики Веб-сторінкаДата народження: 23 червня 1985р.Відомості на момент обрання: освіта вища, спеціальний кореспондент, ТОВ "ТРК "Студія 1+1", безпартійнa, проживає в місті Києві, судимість відсутня, суб’єкт висування – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика