"Трійка" президенту за роботу від жінок

Газета "Сегодня" попросила жінок-депутатів із партії влади та з опозиції оцінити політику президента Віктора Януковича. Нічого несподіваного така оцінка не дала. Олена Бондаренко із Партії регіонів поставила президентові 4, а Наталія Новак із УДАРу - 2. Шкала оцінювання була п'ятибальною.

"І це логічно. Двійка від опозиції означає, що вона налаштована стосовно влади жорстко (так і має бути), а четвірка від більшості означає, що влада бачить свої промахи. Середня оцінка від обидвох жінок-політиків - 3. Мабуть, вона справедлива. Успіхів за рік було небагато, але й масштабної кризи, на щастя, немає," - веде підрахунок "Сегодня".

Іноді представниці депутатського корпусу майже однаково характеризували той чи інший аспект політики президента, але їхні оцінки були абсолютно різними.

"Зовні здається, що стосунки не складаються ані з Росією, ані з Євросоюзом, що висловлює до нас претензії", - відзначає провладна Олена Бондаренко.

"Президент взагалі не може визначитися, яка у нього зовнішня політика. Постійні метання між Росією та Європою призводять до того, що навіть влада не має розуміння ролі України та її місця у світі", - говорить опозиційна Наталія Новак.

Незважаючи на таку подібність, перша ставить президентові за цю ділянку діяльності п'ятірку ("захищає інтереси держави, а тому усі ним незадоволені"), а друга - двійку ("немає у нього зрозумілої зовнішньої політики").

BBB Україна

08-11-2017

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Що таке імідж і з чого він складається? Які шляхи його формування? Як правильно формувати позитивний імідж? На що і на кого орієнтуватися? Яких помилок слід уникати у формуванні та підтриманні свого політичного іміджу? Про зовнішність, репутацію та поведінку розповідають експерти у фільмі «Жінки в політиці. Імідж»
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" Член Комітету Верховної Ради України з питань здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування Веб-сторінкаДата народження: 21 травня 1981р.Відомості на момент обрання: освіта вища, головний лікар, КЗ "Обласна лікарня відновного лікування" Херсонської обласної ради, безпартійнa, проживає в місті Херсоні, судимість відсутня, суб’єкт висування – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика