"Трійка" президенту за роботу від жінок

Газета "Сегодня" попросила жінок-депутатів із партії влади та з опозиції оцінити політику президента Віктора Януковича. Нічого несподіваного така оцінка не дала. Олена Бондаренко із Партії регіонів поставила президентові 4, а Наталія Новак із УДАРу - 2. Шкала оцінювання була п'ятибальною.

"І це логічно. Двійка від опозиції означає, що вона налаштована стосовно влади жорстко (так і має бути), а четвірка від більшості означає, що влада бачить свої промахи. Середня оцінка від обидвох жінок-політиків - 3. Мабуть, вона справедлива. Успіхів за рік було небагато, але й масштабної кризи, на щастя, немає," - веде підрахунок "Сегодня".

Іноді представниці депутатського корпусу майже однаково характеризували той чи інший аспект політики президента, але їхні оцінки були абсолютно різними.

"Зовні здається, що стосунки не складаються ані з Росією, ані з Євросоюзом, що висловлює до нас претензії", - відзначає провладна Олена Бондаренко.

"Президент взагалі не може визначитися, яка у нього зовнішня політика. Постійні метання між Росією та Європою призводять до того, що навіть влада не має розуміння ролі України та її місця у світі", - говорить опозиційна Наталія Новак.

Незважаючи на таку подібність, перша ставить президентові за цю ділянку діяльності п'ятірку ("захищає інтереси держави, а тому усі ним незадоволені"), а друга - двійку ("немає у нього зрозумілої зовнішньої політики").

BBB Україна

08-11-2017

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
З чого і як жінка може почати політичну кар’єру? Що найважливіше на початку? Для чого потрібна команда? Що таке ресурси? Для чого потрібна політична платформа? Для чого взагалі жінкам іти у політику? На ці та інші запитання відповідають експерти у фільмі «Жінки в політиці. З чого почати?» Фільм є частиною циклу з 6 серій, в яких політологи, політтехнологи, фахівці з риторики, переговорів, тайм-менеджменту розповідають про основні моменти, на які має звернути увагу жінка-політик на початку своєї кар’єри. Жінки-депутатки діляться власним досвідом подолання труднощів, які чатують саме на жінку в політиці, і дають низку порад. Фільми створено ВГО «Жіночий консорціум України» за фінансової підтримки Канадського фонду розвитку місцевих ініціатив. Точка зору авторів і героїв фільмів може не співпадати з офіційною позицією Канадського фонду розвитку місцевих ініціатив. Над проектом працювали: Віра Карайчева (авторка ідеї та режисер), Оксана Ярош, Марія Алєксєєнко, Ольга Веснянка, Олег Зорін, Тимур Тарасов, Марія Сулима Висловлюємо подяку за участь у зйомках Тетяні Баєвій, Ірині Бережній, Денису Богушу, Людмилі Богуш-Данд, Катерині Везелевій, Лілії Гриневич, Олегу Демчику, Ользі Денисовій, Лесі Оробець, Нелі Пославській, Альоні Сибіряковій, Михайлині Скорик.
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" Член Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики Веб-сторінкаДата народження: 27 серпня 1979р.Відомості на момент обрання: освіта середня спеціальна, тимчасово не працює, безпартійнa, проживає в місті Малин Малинського району Житомирської області, судимість відсутня, суб’єкт висування – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика