УДАР презентував мажоритарників на Львівщині. Серед них - кілька жінок

У Львові УДАР презентував своїх претендентів по всіх 12 мажоритарних округах області. Про це повідомив голова Львівської обласної організації УДАРу Ярослав Гінка 10 липня під час прес-конференції у Львові.

За словами політика, серед претендентів УДАРу по мажоритарних округах Львівщини – люди, різні за своїм соціальним та майновим статусом, члени партії та безпартійні особи: громадські діячі, журналісти, підприємці, освітяни, лікарі, науковці, службовці, письменники. Серед претендентів є й кілька жінок, що підтверджує тезу про те, що в УДАРі неухильно дотримано принципи гендерної рівності.

«Ми сподіваємося, що колеги по опозиційній діяльності все ж таки підтримають пропозицію партії УДАР провести праймеріз серед представників опозиційних сил і діяти за принципом «один округ – один кандидат від опозиції», – зауважив Ярослав Гінка. – Кулуарне ухвалення кандидатів у «партійних кабінетах» Києва двома-трьома партійними функціонерами суперечить програмним засадам та самому духу партії УДАР, яка діє за принципами прозорості та відкритості». 

ЛьвівNEWS

08-11-2017

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Для тих, хто хоче бути професіоналом у політиці. Створено в рамках проекту "ПУЛ жінок".
Жінки-народні депутатки
Член депутатської депутатської групи "За майбутнє" у Верховній Раді України
Член депутатської депутатської групи "За майбутнє" у Верховній Раді України Перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики Веб-сторінкаЧлен групи з міжпарламентських зв’язків з Сполученими Штатами Америки Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Республікою Польща Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Канадою Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Угорщиною Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв'язків з Литовською Республікою Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв'язків з Фінляндською Республікою Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Королівством Норвегія Веб-сторінкаДата народження: 23 червня 1965р.Відомості на момент обрання: освіта вища, народний депутат України, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП", проживає в місті Луцьку, судимість відсутня, самовисування.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика