УДАР презентував мажоритарників на Львівщині. Серед них - кілька жінок

У Львові УДАР презентував своїх претендентів по всіх 12 мажоритарних округах області. Про це повідомив голова Львівської обласної організації УДАРу Ярослав Гінка 10 липня під час прес-конференції у Львові.

За словами політика, серед претендентів УДАРу по мажоритарних округах Львівщини – люди, різні за своїм соціальним та майновим статусом, члени партії та безпартійні особи: громадські діячі, журналісти, підприємці, освітяни, лікарі, науковці, службовці, письменники. Серед претендентів є й кілька жінок, що підтверджує тезу про те, що в УДАРі неухильно дотримано принципи гендерної рівності.

«Ми сподіваємося, що колеги по опозиційній діяльності все ж таки підтримають пропозицію партії УДАР провести праймеріз серед представників опозиційних сил і діяти за принципом «один округ – один кандидат від опозиції», – зауважив Ярослав Гінка. – Кулуарне ухвалення кандидатів у «партійних кабінетах» Києва двома-трьома партійними функціонерами суперечить програмним засадам та самому духу партії УДАР, яка діє за принципами прозорості та відкритості». 

ЛьвівNEWS

08-11-2017

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
З чого і як жінка може почати політичну кар’єру? Що найважливіше на початку? Для чого потрібна команда? Що таке ресурси? Для чого потрібна політична платформа? Для чого взагалі жінкам іти у політику? На ці та інші запитання відповідають експерти у фільмі «Жінки в політиці. З чого почати?»
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" Член Комітету Верховної Ради України з питань бюджету Веб-сторінкаДата народження: 22 серпня 1981р.Відомості на момент обрання: освіта вища, професор кафедри менеджменту ім. професора Й.С. Завадського, Національний університет біоресурсів і природокористування України, безпартійнa, проживає в місті Києві, судимість відсутня, суб’єкт висування – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика