Відбулась зустріч Людмили Денісової та директора Департаменту міжнародних трудових стандартів МБП Клеопатри Думбія-Генрі

Міністр соціальної політики України Людмили Денісова та директор Департаменту міжнародних трудових стандартів Міжнародного Бюро Праці Клеопатра Думбія-Генрі під час зустрічі у Женеві обговорили можливості співпраці в галузі реформування вітчизняного трудового законодавства.

«Сьогодні, коли Україна підтвердила свій вибір на шляху до демократичного і європейського суспільства, питання трудових відносин є надзвичайно важливим», – зазначила Людмила Денісова під час зустрічі.

Крім того, Людмила Денісова поінформувала Клеопатру Думбія-Генрі, що Україна продовжує роботу з приєднання до Конвенції Міжнародної організації праці «Про працю в морському судноплавстві» 2006 року. Зокрема, на сьогодні розроблено проект Закону України «Про ратифікацію Конвенції Міжнародної організації праці про працю у морському судноплавстві», який перебуває на стадії узгодження.

Перший національний

08-11-2017

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Для тих, хто хоче бути професіоналом у політиці. Створено в рамках проекту "ПУЛ жінок".
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" Член Комітету Верховної Ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики Веб-сторінкаДата народження: 31 грудня 1984р.Відомості на момент обрання: освіта вища, учитель початкових класів, КУ Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 10, безпартійнa, проживає в місті Сумах, судимість відсутня, суб’єкт висування – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика