Вибухи в Калинівці: Тимошенко різко прокоментувала ситуацію

Глава фракції “Батьківщина” Юлія Тимошенко висловила переконання, що вибухи, які трапилися на складі у Калиновці під Винницею у вівторок, 26 вересня, далеко не випадковість.

За словами лідерки “Батьківщини”, даний населений пункт відрізняється від Балаклія у Харківській області, Сватове Луганської області та складів під Маріполем тим, що у Вінниці зберігалося найцінніше військове обладнання, пише Народна Правда з посиланням на NewsOne.

За словами Тимошенко, під час війни подібні об’єкти мають дуже сильно охоронятися, звичайно, ж при наявності справжнього головнокомандуючого.

На думку політика, не виключено, звичайно ж, що вибухи спричинила диверсія, але скоріше за все, українських громадян вводять у оману подібними заявами.

Нардеп переконана, що реально ніхто не понесе відповідальність за надзвичайну подію, або ж, традиційно, знайдуть “цапа-відбувайла”, на якого повісять провину за вибухи.

Тимошенко переконана, що на складах вже давно ніякої зброї не було, а вибухи виникли “штучно”, аби приховати продаж боєприпасів на тіньових ринках.

Нагадаємо, в Калинівці, що за 20 км від Вінниці, сталася масштабна пожежа на складах боєприпасів, що спричинила вибухи. На складах із боєприпасами гасять пожежу 700 ліквідаторів, перекрито шляхи.

Вибух, який стався у вівторок на складі боєприпасів в Калинівці під Вінницею – це військова катастрофа, відповідальність за яку повинні понести Глава Генерального Штабу ЗСУ Віктор Муженко та його заступник, який відповідає за збереження військових складів. Про це на своїй сторінці у соцмережі Фейсбук написав член колегії МВС, екс-радник Арсена Авакова, нардеп від “Народного фронту” Антон Геращенко.

Радник міністра внітрішніх справ Зорян Шкіряк назвав вибухи, що сталися на військових складах у Калинівці Вінницької області, ворожою російською диверсією, здійсненою за прямим наказом Путіна.

Також відомий журналіст Юрій Бутусов написав у Facebook, що ці склади були атаковані. При цьому він підкреслив, що після Балаклеї арсенал у Калинівці є найбільшим складом ЗСУ. І також закликав владу нарешті вирішити проблему з розміщенням боєприпасів.

Військовий експерт Олег Жданов звернув увагу на те, що пожежа і вибухи в Калинівці схожі на ті, які раніше сталися в Балаклії. Тому заявив, що за цією трагедією може стояти банальна недбалість військових.

У свою чергу, Кабінет міністрів України виділив 100 млн грн для ліквідації наслідків вибухів та пожежі на складі боєприпасів під Калинівкою Вінницької області, яка сталася вчора. Відповідне рішення було прийнято на засіданні уряду 27 вересня.

Народна правда

08-11-2017

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Як готуватися до виступів та зустрічей, як правильно їх проводити, як домагатися свого під час переговорів? Як переконувати і схиляти на свій бік. Як боротися із хвилюванням? Жестикуляція та міміка, правила спілкування. Про це та інше розповідають експерти у фільмі «Жінки в політиці. Риторика і переговори»
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" Член Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів Веб-сторінкаДата народження: 5 травня 1991р.Відомості на момент обрання: освіта вища, фізична особа – підприємець, безпартійнa, проживає в місті Буча Київської області, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 35.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика