Висуванку від ПР звинуватили у використанні адмінресурсу

16 серпня, на засіданні виконавчого комітету Олександрійської міської ради (Кіровоградська область) виник конфлікт. Кандидат у народні депутати України по багатомандатному виборчому округу від Комуністичної партії України, депутат міської ради Володимир Кудря зробив заяву про недопустимість використання адміністративного ресурсу міською владою на користь іншого кандидата у народні депутати України, діючого першого заступника Олександрійського міського голови Людмили Давиденко.

Справа в тому, що 14 серпня до помешкання однієї з пенсіонерок завітав керівник територіального центру соціального обслуговування Олексій Болілий разом із двома підлеглими працівниками. Гадаєте взнавати, як покращити життя старенькій? Ні, помиляєтесь.

Вони вручили бабусі агітаційну листівку, в якій розповідалось про те, яка ж все таки вона чудова і потрібно голосувати саме виключно за неї. А вона – це перший заступник міського голови Людмила Давиденко. Працівники терцентру не тільки дали листівку, а й ще почали активно агітувати за цього кандидата у депутати Верховної Ради України. Як з'ясувалось, такий факт забороненої агітації був не поодинокий. Напередодні візиту до цієї жінки, Олексій Болілий зібрав усіх своїх підлеглих і видав кожному певну кількість листівок з вказівкою провести агатіційну роботу та вручити листівку кожній особі, що перебуває на обслуговуванні територіального центру. Вказівка дана і робота закіпіла. Соціальні працівники розійшлись по своїм дільницям та почали проводити агітацію за Людмилу Давиденко. Виходить, що службовці, які отримують заробітну плату з бюджету, у робочий час на робочому автомобілі роз’їжджають по місту та проводять таку своєрідну «рекламну» компанію для Людмили Давиденко. А це вже явне використання адміністративного ресурсу. Слід зазначити, що такого робити під час виборчих перегонів не можна, адже за це можна отримати "на горіхи" від ЦВК або взагалі бути притягнутим до кримінальної відповідальності.

Цікаво хто ж погодив таку незаконну агітацію Олексію Болілому? Напевно, сама кандидатка у народні депутати Л. Давиденко. Відомо ж, що вона знаний майстер у виборних підтасовках та незаконній агітації. В своїй біографії Л. Давиденко вже має досвід перебування в СІЗО за фальсифікацію виборів.

Цікаво те, що на підтримку Л. Давиденко у тій листівці стоїть і підпис чинного мера Олександрії Степана Цапюка. Інший кандидат у народні депутати України, секретар Олександрійської міської ради Вікторія Ставицька зажадала пояснень від керманича міста, чому він дозволяє собі стверджувати, що усі інші кандидати у народні депутати – не олександрійці і олігархи, що зазначено у листівці.

Степан Цапюк вирішив залишити це питання без відповіді та майже відразу повідомив про закінчення засідання виконкому. Але Вікторія Ставицька продовжила стояти на своєму і тоді очільник міста порадив їй "спуститися на землю". Ось так мер спілкується із власними колегами.

Весь Кіровоград

08-11-2017

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Для тих, хто хоче бути професіоналом в політиці.
Жінки-народні депутатки
Суб’єкт висування - ПАРТІЯ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА», обрана в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика