Вікторія Нуланд викрила агента ГРУ серед сепаратистів

Росія не може і надалі висловлюватися за деескалацію конфлікту в Україні і в той же час розпалювати там заворушення. Про це помічник держсекретаря США у справах Європи і Євразії Вікторія Нуланд заявила в ексклюзивному інтерв'ю, пишуть російські ЗМІ, передає УНН.

"Ви не можете одягнутися пожежником і вести себе як палій. Ми дуже стурбовані тим , що Росія стоїть за дестабілізацією обстановки, яку ми спостерігаємо на сході України" , - зазначила Нуланд.

Раніше в руки кореспондентів CNN потрапили фотографії, на яких, імовірно, відображені учасники заворушень на сході України. За словами українських офіційних осіб, вони сильно схожі на представників російських військ у Криму. Крім того, на фотографіях присутній "бородатий чоловік", який до цього нібито був помічений в Грузії. За словами Нуланд, це "явно агент ГРУ".

Минулого тижня прихильник Володимира Путіна, В'ячеслав Ніконов звинуватив у розпалюванні заворушень в Україні саму Нуланд. "Вікторія Нуланд говорила, що США витратили п'ять мільярдів доларів на підтримку демократії на Україні , що найчастіше є евфемізмом зміни режиму" , - заявив він в інтерв'ю.

Нуланд підтвердила, що з 1991 року Вашингтон "вклав" в Україні цю суму. "Ці гроші були витрачені на підтримку сподівань українського народу мати сильну, демократичну владу, яка представляє їх інтереси. Але ми, звичайно, не витрачали гроші на підтримку Майдану. Це був стихійний рух, який дуже далеко від того, що Росія робить на сході України", - зазначила Нуланд.

Експрес онлайн

08-11-2017

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Цикл об’єднує поради експертів та історії успіху народних депутаток та жінок-лідерок.
Жінки-народні депутатки
Заступник Голови Верховної Ради України
Політична партія Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" Заступник Голови Верховної Ради УкраїниЗаступник члена Постійної делегації у Парламентській асамблеї Організації з безпеки та співробітництва в Європі Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв'язків з Литовською Республікою Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Королівством Швеція Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Республікою Польща Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Королівством Данія Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Австрійською Республікою Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Сполученими Штатами Америки Веб-сторінкаДата народження: 17 листопада 1970р.Відомості на момент обрання: освіта вища, народний депутат України, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", проживає в місті Києві, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 5.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика