Віру Савченко таки впустили в Росію

Віра Савченко, сестра української громадянки Надії Савченко і свідок захисту в її справі, заявляє, що її таки пропустили до Росії. Про це вона написала на своїй сторінці у Facebook.

Захисники також підтвердили цю інформацію.

Раніше захисники Савченко повідомляли, що Віру відмовилися пропустити в аеропорту «Пулково».

Захист Савченко повідомляв, що Федеральна служба безпеки Росії заборонила в’їзд для Віри Савченко до 2020 року. Адвокати заявили, що це є порушенням права Надії Савченко на захист, оскільки її сестра є свідком захисту. Згодом адвокати Савченко заявили клопотання в суді російського Донецька про виклик як свідка захисту її сестри Віри Савченко, а також пові суду про заборону від ФСБ на її в’їзд на територію Росії.

У Кремлі заявляли, що не знають про заборону стосовно сестри Савченко.

Радіо Свобода

08-11-2017

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Для тих, хто хоче бути професіоналом в політиці. Створено в рамках проекту "ПУЛ жінок"
Жінки-народні депутатки
Заступник голови депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Заступник голови депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики Веб-сторінкаДата народження: 23 грудня 1985р.Відомості на момент обрання: освіта вища, тимчасово не працює, безпартійнa, проживає в місті Києві, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 112.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика